Kas gan būtu latvietis, ja viņš kaut reizi nebūtu cepis šašliku vai desiņas pie dabas krūts, malkojot kādu atspirdzinošu dzērienu? Katram no mums ir savas mīļākās receptes, bet interesanti, kādus grila ēdienus iecienījuši sabiedrībā pazīstami ļaudis? Šoreiz TVNET rubrikā "Slavenības uz oglēm" kopā ar deju studijas "Dzirnas" vadītāju Agri Daņiļeviču gatavosim slinko rāmenzupu ar grilētu vistiņu.

Agris gatavošanai izmantoja vistas fileju, vārītas olas, sojas mērci, sezama eļļu, rīsu nūdeles, ingveru, laimu, dārzeņus un garšaugus, kā arī "Gallina Blanca" vistas buljona kubiņus, kas piešķīra zupai bagātīgu garšu buķeti, ļaujot ietaupīt laiku un pūles, ko vajadzētu veltīt buljona vārīšanai.

FOTO: Juris Lisovs/TVNET

Pagatavot “slinko” rāmenu ir vienkāršāk par vienkāršu – visas sastāvdaļas saliec bļodiņās, pārlej ar verdošu buljonu un 10 minūtes ļauj savilkties garšām. Kamēr vēl tikai gaidām siltāku laiku un grila sezonas atklāšanu brīvā dabā, vistas fileja tika apbrūnināta uz grila. Šeit atradīsi Agra gatavotās rāmenzupas recepti, bet, lai uzzinātu, kā viņam veicās virtuvē, noskaties video!

Foto: Agris Daņiļevičs gatavo slinko rāmenu ar grilētu vistiņu.

Raksts tapis sadarbībā ar "Gallina Blanca".

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO