TVNET sociālā projekta trešajā sezonā noskaidrosim stipendiju ieguvējus trīs kategorijās - sportisti, sportistes un treneri. Otrajā sērijā uzrunājām Latvijas izlases un Rīgas Futbola skolas (RFS) spēlētāju Annu Krūmiņu, kura studē bioloģiju.

Sociālā projekta galvenais mērķis ir atbalstīt jaunos sportistus, kuriem ir vēlme studēt un apvienot studijas ar lielo sportu. Ideja radās basketbola leģendai Valdim Valteram, ņemot vērā viņa pieredzi. Sportistam izglītība ir ļoti svarīga, jo sportista karjera ir īsa.

Dalībai trešās sezonas projektā pieteiktas astoņas meitenes un tikpat puišu. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem jaunums ir perspektīvo treneru kategorija. Uz treneriem pavisam noteikti var attiecināt teicienu - mūžu dzīvo, mūžu mācies. 

Ar katru stipendijas pretendentu tiks izveidota video intervija, kas būs redzama portālā TVNET. Iepazīstot jaunos sportistus un trenerus, katrā kategorijā pirmo trīs vietu ieguvēji saņems stipendiju 1000 eiro apmērā.

Stipendiju ieguvējus, tāpat kā iepriekšējos gados, noteiks TVNET apmeklētāju aptaujā. Stipendiju pretendentus izvirzīja attiecīgo sporta veidu federācijas.

Vērts atzīmēt, ka šovasar Tokijas olimpiskajās spēlēs startēja pieci sportisti, kas iepriekš ir piedalījušies TVNET sociālajā projektā - Helvijs Babris (BMX), Roberts Akmens (smaiļošana), Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa), Agate Rašmane (šaušana) un Daniils Bobrovs (peldēšana).

Trešās sezonas dalībnieces meiteņu kategorijā:

  1. Dinija Sanda Pāvelsone (basketbols, RSU)
  2. Anna Krūmiņa (futbols, LU)
  3. Laura Gaugere (florbols, RTU)
  4. Undīne Vektere (frisbijs, LLU)
  5. Elīna Mārtiņa (handbols, LSPA)
  6. Eiženija Matilēviča (lakross, RSU)
  7. Patrīcija Mūrniece (regbijs, RSU)
  8. Lāsma Ozola (volejbols, LU)

"Man ir divi brāļi, vecākais sāka spēlēt futbolu, es skatījos no malas un treneris pateica, lai arī nāku patrenēties. Astoņus gadus Tukumā trenējos kopā ar puišiem,"

pastāstīja Krūmiņa, kura futbolā spēlē centra aizsarga pozīcijā, bet Latvijas Universitātē maģistratūrā studē uztura zinātni.

"Daži sportisti nenovērtē uztura nozīmīgumu. Tas, ko tu ieliec sevī, ietekmē sportiskos rezultātus," atzīmē Anna.

Papildus šim visam šosezon tiek veidotas arī intervijas ar Latvijas sportistiem, kuri savulaik ir studējuši ASV. Tie ir pieredzes stāsti, kas var noderēt jauniešiem, kuri sportu vēlas apvienot ar izglītību. Līdz šim publicēti četri stāsti:

Projektu atbalsta 11TV, Reck, LNK Industries un TVNET.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO