Nule tapis zināms, ka STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Magones Šutovienes vīrs Žanis devies peļņā uz ārzemēm, atstājot sievu ar trim bērniem Latvijā. 

Lai arī Magonei nākas rūpēties ne tikai par saimniecību, mājas soli un bērnu audzināšanu, viņa atrod laiku arī radošām nodarbēm un cītīgi strādā pie sava jaunā dzejas krājuma. Tas top kopā ar dzejnieku no Liepājas, kurš darbojas ar pseidonīmu Jans Ikes (Jānis Lūciņš).

Abu radošo prātu sadarbību apgrūtina attālums, tāpēc viss gluži nevedas tik raiti, cik gribētos. Nu darbs pie dzejas krājuma iegājis finiša taisnē, tāpēc Magone dzejnieku aicina pie sevis uz “Avotiņiem”, lai abi netraucēti pabeigtu iesākto.

Attālums no Liepājas līdz Gulbenei ir visai iespaidīgs, tāpēc dzejniekam nāksies pie Magones nakšņot. Šī doma, protams, šovu zvaigznē raisa sievišķīgu satraukumu, jo pirmo reizi vīra prombūtnes laikā pie viņas kāds vīrietis paliks pa nakti.

“Man kā reizi vīrietis mājas darbos vajadzīgs,” smejoties un telefona sarunā vienojoties par satikšanās detaļām, kolēģim saka Magone.

“Ja kas, pačukstēšu, ka vīrs nebūs. Uz ilgu laiku pa ziemu nav. Tā ka tu nebaidies par greizsirdību vai vēl kaut ko. Viss ir OK!” pajoko dzejniece.

Arī vēlāk “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne neslēpj satraukumu par gaidāmo tikšanos. “Būs gandrīz ideāls randiņš Magonei. Vīrs prom, es jau sapratu! Nē, nē – ne randiņš! Ko jūs – mēs abi precēti! Mani jau nedaudz mulsina fakts, ka tā ir palikšana pie manis. Nu kur Liepāja,

saprotiet paši – tikko atbraucis, nevar uzreiz skriet prom!

2

Nu ko tad mēs te pa stundu izdarīsim, ja autobuss pēdējais aiziet pusseptiņos? Tas nav reāli izdarāms. Nu tā ir palikšana! Saprotiet paši – ja paliek, kamēr bērni gulēt, kamēr fiziskās darba aktivitātes, kāda dzeja var būt, protams! Vakariņas jāpaēd un tēja, kā saka, – tad jau ap kādiem desmitiem ķersimies klāt, varbūt līdz rītam padarīsim. Un kā saka – ja nepadarīs, ir vēl divas dienas rezervē. Un par tām trim noteikti var līdz kādam kopsaucējam nonākt. Nokārtosim visas savas dzejas formalitātes kopā ar slaveno dzejnieku – tas viss ir pie darba, pie lietas,” mulsinošo situāciju skaidro Magone. 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO