Ziņa, ka dziedātāja Samanta Tīna ir brīvas sievietes statusā, viņas vīriešu kārtas fanu sirdīm liek pukstēt straujāk. 

STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā sērijā, kas pie skatītājiem nonāks 2. novembrī, dziedātāja atklās: lai arī šobrīd viņai nav aktuāli randiņi un jaunas attiecības, sociālajos tīklos viņa ik dienu saņem neskaitāmas vēstules no pielūdzējiem, kuri vēlas iepazīties.

“Esmu tavā rajonā. Ko dari pēc pusstundas? Aizšaujam uz jūru?” - šie ir tikai daži no mēģinājumiem, kurus sociālajos tīklos, lai uzrunātu un savaldzinātu Samantu, likuši lietā vīrieši.

“Mīļie vīrieši, variet man nerakstīt "Instagram"! 

Piedodiet, bet tas man šķiet bērnišķīgi.

7

Nerakstiet man "Facebook" un nerakstiet man citos sociālajos tīklos. Tas viss ir forši, mīļi, patīkami, bet es noteikti neesmu no tām sievietēm, kuras atsauksies uz "Instagram" vēstuli un skries uz kafiju vai brauks uz jūru. Ar mani var iepazīties, ja, kā saka, tas ir likteņa pirksts – īstā vieta un īstais laiks. Ja ir lemts satikties, tad ir lemts satikties,” pie saviem pielūdzējiem vēršas Samanta.

Tāpat viņa atgādina, ka patiesi šobrīd neesot ieinteresēta randiņos, jo turpina strādāt pie attiecību stiprināšanas ar savu ilggadējo draugu, izmeklētāju Nauri Liepiņu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO