Aleksandrs Zverevs

FOTO: AFP/SCANPIX

Vācijas tenisists Aleksandrs Zverevs un spānis Pavlo Karenjo-Busta otrdien Ņujorkā izcīnīja uzvaras ceturtdaļfinālā, kā rezultātā sasniegts "US Open" pusfināls.

Zverevs (ATP 7.), kuram turnīrā piešķirts piektais numurs, ar 1-6, 7-6 (7:5), 7-6 (7:1), 6-3 uzvarēja horvātu Bornu Čoriču (ATP 32.). Viņš sacensībās bija izlikts ar 27.numuru.

Vācietis "Grand Slam" turnīru pusfinālu sasniedza otro reizi pēc kārtas, bet pirmo reizi "US Open" sacensībās.

Zīmīgi, ka spēles laikā Zverevs uzrunāja komentētāju Bredu Džilbertu, norādot, ka persona runā pārlieku skaļi, jo kortā ir dzirdams katrs viņa vārds. Tāpat Zverevs neslēpa neapmierinātību ar Čoriča vairākkārtēju nepieciešamību doties uz ģērbtuvēm, lai nomainītu sasvīdušos šortus.

"Nav noslēpums, ka šī nebija mana labākā spēle, tomēr es spēju atrast ceļu," pauda Zverevs, kurš kopš 1995.gada ir pirmais vācietis, kuram izdevies sasniegt "US Open" pusfinālu.

Pusfinālā Zverevs tiksies ar spāni Karenjo-Bustu (ATP 27.), kurš turnīrā izlikts ar 20.numuru. Spānis ar 3-6, 7-6 (7:5), 7-6 (7:4), 0-6, 6-3 pieveica kanādieti Denisu Šapovalovu (ATP 17.), kurš bija izlikts ar 12.numuru.

Ceturtajā setā Karenjo-Busta saņēma medicīnisko palīdzību, jo sajuta diskomfortu mugurā, taču tenisists spēja saņemties, lai uzvarētu spēli.

Spānis šī turnīra pusfinālā spēlēja arī 2017.gadā.

Traumas dēļ prestižajā turnīrā nestartē pieredzējušais šveicietis Rodžers Federers, bet iepriekš dalību atsauca arī spānis Rafaels Nadals, kurš "US Open" triumfēja pērn. Tikmēr ranga pirmais numurs Novaks Džokovičs astotdaļfināla spēlē nesportiskas rīcības dēļ tika diskvalificēts no turnīra.

Tas nozīmē, ka šogad turnīrā tiks kronēts jauns "Grand Slam" čempions, jo no atlikušajiem dalībniekiem nevienam šādas raudzes trofeju līdz šim karjerā nav izdevies izcīnīt.

Ņujorka martā un aprīlī bija viena no vissmagāk cietušajām ASV pilsētām, kad Covid-19 epidēmija pārņēma ASV. Pagaidu slimnīca pat tika iekārtota ASV Tenisa centra iekštelpu laukumos.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO