FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Lai izvairītos no frontālas sadursmes ar kravas automašīnu, kādam autovadītājam nācās veikt diezgan riskantu manevru. Viņam paveicās, ka līdzās bija sabiedriskā transporta pietura ar asfaltētu kabatu, pretējā gadījumā viņš būtu bijis spiests nobraukt no ceļa. 

Sliktākais, ko darīt situācijā, kad lielā ātrumā tieši virsū brauc kravas auto vai jebkāds cits transportlīdzeklis, ir aizvērt acis un nedarīt neko. Ar vēsu prātu no frontālas sadursmes ar potenciāli traģiskām sekām maija nogalē izvairījās autovadītājs Gunārs uz Liepājas šosejas. Viņa mašīnas videoreģistratora materiālā redzams, ka pie Babītes novada robežas pēkšņi pretī izbrauc balts kravas auto.

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Apdzīšana nav nekas neparasts un nosodāms, tomēr, ja tā tiek veikta vissliktākajā iespējamajā brīdī, nedomājot par sekām, tad neko mazāk par publisku nosodījumu manevra veicējs nav pelnījis.     

Šoreiz visi autobraucēji, kas satikās vienā vietā un vienā laikā uz autoceļa A9, katrs veiksmīgi aizbrauca tālāk savās darīšanās. Tomēr varēja arī neaizbraukt, jo cik nav dzirdēts un redzēts, ka kādam kārtējo reizi pietrūcis pacietības, viņš steidzies pakaļ savai vērtīgajai minūtei un ietriecies citā automobilī, izdzēšot savu un vēl citu cilvēku dzīvības. Tādēļ būtībā var teikt, ka video autoram Gunāram ļoti paveicās, jo brauca ar izveicīgu vieglo auto un ar vēsu prātu varēja pabraukt malā. 

Video avots: Facebook/Gunārs Tiesnesis 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO