FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Pavisam grūti 15.jūlija naktī neilgi pēc pulksten 2:00 klājās kādai sievietei Vecrīgā, kura bija nolēmusi doties mājup ar velosipēdu. Lai kā sieviete censtos, viņa ātri vien attapās uz zemes, kad tomēr izdevās sākt braukšanu, tad priekšā gadījās ēka. Grūti prognozēt, kāds būtu viņas brauciena iznākums, ja neatlaidīgos centienus nebūtu iztraucējuši Pašvaldības policijas darbinieki, kuru acu priekšā velobraucēja piedzīvoja tās nakts pēdējo kritienu ar velosipēdu. 

Trešdien, 15.jūlijā, neilgi pēc pulksten 2.00 Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki Vecrīgā pamanīja kādu sievieti, kura manāmā alkohola reibumā uz ielas sēdēja blakus velosipēdam. Tā kā radās aizdomas, ka sieviete varētu braukt ar velosipēdu, uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā autopatruļa. Kamēr ekipāža bija ceļā, jaunā sieviete patiesi uzkāpa uz velosipēda un mēģināja braukt, taču reibuma dēļ nespēja novaldīt savu braucamrīku un vairākas reizes nokrita.

Mirkli vēlāk ekipāža ieradās notikuma vietā, un iereibusī braucēja tika apturēta. Sarunas laikā sieviete atzina, ka iepriekš lietojusi alkoholiskos dzērienu. Vienlaikus viņa skaidroja, ka sākumā vēlējusies velosipēdu stumt mājup, taču tad sapratusi, ka ceļā būšot jāpavada aptuveni stunda, turpretī ar velosipēdu pēc viņas aplēsēm mājās viņa nonāktu par 40 minūtēm īsākā laikā. Kad policisti pārliecinājās, ka kritienos pārkāpēja nav guvusi traumas un medicīniskā palīdzība viņai nebūs nepieciešama, uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri turpināja strādāt ar 23 gadus veco pārkāpēju.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka papildu motorizētajiem transportlīdzekļiem arī velosipēdus ir aizliegts vadīt alkohola reibumā. Vadot velosipēdu reibumā, drīzāk ir iespējams ātrāk nokļūt reanimācijā, nevis mājās.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO