FOTO: Evija Trifanova/LETA

Trešdien, 22. aprīlī, plkst. 13:00 attālināti, izmantojot lietotni ZOOM, preses konferencē informēs par  priekšnosacījumiem un risinājumiem Latvijas ekonomikā pēc COVID19 izplatības ierobežošanas pasākumu beigām.

Portāls TVNET piedāvā tiešraidi no šīs preses konferences.

Preses konferencē piedalīsies ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (KPV LV), Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Kaspars Rožkalns un Latvijas Darba devēju konfederācijas Finanšu un nodokļu eksperts Jānis Hermanis.

Preses konference notiks attālināti plkst.13, izmantojot lietotni "Zoom".

Preses konferencē informēs par priekšnosacījumiem un risinājumiem Latvijas ekonomikā pēc Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumu beigām. 

TVNET jau vēstīja, ka otrdien, 21.aprīlī, pēc valdības sēdes Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) žurnālistiem sacīja, ka valdības dienaskārtībā ir jautājums par ekonomikas atjaunošanu pēc jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 radītās krīzes.

Viņš uzsvēra, ka Ministru kabinets sāk pievērst lielāku uzmanību ekonomikas jautājumiem, lai plānotu ekonomikas atkopšanos pēc Covid-19 radītās krīzes. Ar šiem jautājumiem detalizētāk nodarbojas ekonomikas ministra vadītā darba grupa, kuras uzdevums ir izveidot atbalsta pasākumu pakotni, ar ieteikumiem efektīvākai ekonomikas stimulēšanai.

Saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu Latvijā līdz 12.maijam ir izsludināta ārkārtējā situācija.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO