Veselības ministre Ilze Viņķele, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un finanšu ministrs Jānis Reirs

FOTO: Valsts kanceleja

2. aprīlī, plkst. 12:00 notika Ministru kabineta ārkārtas sēde, pēc kuras tiek organizēta attālināta preses konference. Portāls TVNET piedāvā tiešraidi no šīs preses konferences. 

Preses konferencē piedalīsies Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, veselības ministre Ilze Viņķele un finanšu ministrs Jānis Reirs, lai informētu par Ministru kabineta sēdē pieņemtajiem lēmumiem un aktuālo situāciju saistībā ar COVID-19.

Kā ziņots, no 17.marta Latvijā atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu, izņemot pasažieru pārvadājumus ar valsts gaisa kuģiem un militāro transportu.

Kādi ir Covid-19 simptomi?

Ieteikumi rīcībai COVID-19 infekcijas slimnieka ģimenes locekļiem

Tāpat no 17.marta aizliegta personu un transportlīdzekļu pārvietošanās caur lidostu, ostu, dzelzceļa un autoceļu Eiropas Savienības ārējās robežas robežšķērsošanas vietām, kā arī robežšķērsošanas vietās, kas paredzētas vietējai pierobežas satiksmei, izņemot kravu pārvadājumus.

Vienlaikus Latvijas valstspiederīgajiem un ārzemniekiem, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvijā, atļauts atgriezties Latvijā caur minētajām robežšķērsošanas vietām. Tāpat ārzemniekiem atļauts caur tām no Latvijas izceļot.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO