STV Pirmā! raidījumā "Māmiņu klubs" mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva un divu meitu mammu Madara Kiviča atklāj, vai joprojām tic mīlestībai un vai ir gatava vēlreiz apprecēties. 

"Mīlestībai es ticu. Turklāt, es ticu īstai mīlestībai. Manuprāt, īsta mīlestība ir tāda, ka tu mīli otru cilvēku tikai par to, ka viņš ir. Ka tu no viņa neko negaidi, tu neko neprasi no viņa. (..) Tāda beznosacījuma mīlestība. Un es uzskatu, ka mūsdienās tāda var būt, tāpēc, ka es pati to esmu piedzīvojusi, un es zinu, kā tas ir," uzskata Madara, tomēr par precībām viņai ir citādāks viedoklis.

"Laulība - tas ir cits jautājums... Laulībai ir jābūt kaut kam ļoti svētam, ļoti patiesam, un to nevajag darīt tikai tusiņa pēc, to nevajag darīt tikai tāpēc, ka kāds ir stāvoklī. (..) Es uzskatu, ka tas jādara, kad tu jūti to īsto brīdi," secina Kiviča bijusī sieva.

18

Par dzīvi pēc šķiršanās no vīra viņa izsakās šādi: "Ja kāds to brīdi jūt daudzas reizes dzīvē, varbūt arī... Es uzskatu, ja es kādreiz dzīvē vēl precētos, kaut gan, ja godīgi, es apšaubu to. Es šobrīd daru visu, lai es un meitenes [Kima un Keitija - red.] esam pašpietiekamas un neatkarīgas."

"Man tiešām šķita, ka es nodzīvošu visu mūžu vienā laulībā, jo no manas puses viss bija pilnībā patiess - mani bērni dzima ļoti patiesā, īstā mīlestībā. (..) Es nevaru apgalvot, ka cilvēks, kuru savā dzīvē es satikšu, vai tas būs tas cilvēks, kas man tiešām būs uz visu dzīvi, jo, ja es turpinu iet patiesi, vēl jautājums, vai arī tur iet patiesi," nosaka Madara.

Kā zināms, Andris Kivičs 2018. gada novembrī sāka attiecības ar Lieni Skulmi. Tikai pēc gada tika šķirta Andra un Madaras laulība.

Nu Kivičs ir precējies ar Skulmi, un abi ir pirmā kopīgā bērniņa gaidībās.

Andrim un Lienei no iepriekšējām attiecībām katram ir trīs bērni. 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO