BMW M5 (E39)

FOTO: enthusiastauto.com

Cincinati, Ohaio štatā (ASV) bāzētais BMW grupas automobiļu tirgotājs Enthusiast Auto pārdošanā izlicis 17 gadus vecu E39 sērijas M5, kas maksā kā jauns Porsche 911.

150 000 ASV dolāru ir summa, no kuras jāšķiras, ja gribas koši sarkano BMW M5. Tas ir diezgan daudz, tomēr jāņem vērā, ka auto ticis lutināts, tajā viss ir oriģināls, bet nobraukums ir tikai 9225 jūdzes jeb nedaudz mazāk par 15 tūkstošiem kilometru.

FOTO: enthusiastauto.com

Jāteic gan, ka mašīnas vērtība pēdējā gadā piedzīvojusi dubultošanos, jo ukraiņu tīmekļa vietne Topgir.com.ua apgalvo, ka pērn šo auto bijis iespējams iegādāties par nieka 78 tūkstošiem dolāru.

FOTO: http://enthusiastauto.com

Var piebilst, ka 21.gadsimta sākumā izlaistais BMW M5 ir apgādāts ar 4,9 litru V8 atmosfērisko motoru, kura jauda ir 400 ZS, bet griezes moments 500 ņūtonmetri. Tie aizmugurējās ass riteņiem tiek novadīti caur sešu pakāpju manuālo transmisiju un nodrošina paātrinājumu līdz 100 km/h 5 sekundēs. Maksimālais ātrums, kas pēc noklusējuma pieņemts vairumam vācu auto, ir 250 km/h.

Fotogalerija: BMW M5 (E39)

Starp citu, kurš atceras populāro filmiņu, kurā galveno lomu atveidoja tieši šāds M5 ar aktieri Klaivu Ouvenu pie stūres un Madonnu aizmugurējā sēdeklī? 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO