Trešdienas, 9. oktobra, STV Pirmā šova "Caur ērkšķiem uz..." sērijā dāmas dosies uz Liepāju, kur Karostā viņas sagaida nopietns fizisks pārbaudījums - dalībnieces iesaistīsies nervus stindzinošās aktivitātēs virs zemes un pazemē, kas ir tālu no viņu ikdienas komforta zonas. Pēc tam, kad Karostas bunkuri pievarēti, viņas devās uz Liepājas Karostas cietumu, kur eksperta vadībā centās apgūt prasmi savaldīties un pakļauties noteikumiem.

Līdzās fiziskajām aktivitātēm, samilza arī dāmu savstarpējās attiecības un visu uzmanības centrā nonāca vecākā no projekta dalībniecēm Mārīte, kura par savu “nehigiēnisko uzvedību” un dzīvesstilu izpelnījās bargu kritiku. Mārīte dzīvo “dārziņos”, bez ūdens un elektrības, iespējams, tāpēc viņas ikdienas paradumi krietni atšķiras no pārējām.

Taču nesaskaņas auga augumā un netrūka arī strīdu skaļos toņos – attiecības Mārītes un Aivas starpā sasniedza apogeju un Aiva nolēma stāties uz kara takas ar nevēlamo ceļa biedreni, neskopojoties ar izteicieniem un solījumiem par fizisku izrēķināšanos. Un kā nu ne – Mārīte apvainojusi Aivu, sakot, ka viņa esot krāpniece un projektā iesūtīta, jo pārāk daudz zinot. Tostarp arī to, uz kurieni kemperi dodas un pat to, kur atrodas labierīcības.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO