Lamārs Odoms

FOTO: AP/Scanpix

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Lamārs Odoms uzskata, ka treniņi pasaulē labākajā līgā ir vieglāki nekā mēģinājumi šovam "Dejo ar zvaigzni".

Odoms ir viens no ASV šova "Dejo ar zvaigzni" jaunās seoznas dalībniekiem. Šova konkrētās sezonas pirmā sērija televīzijas ekrānos būs skatāma jau pirmdien.

"Teikšu, ka mēģinājumi šovam ir grūtāki nekā treniņi NBA. Es gan nevaru objektīvi tos salīdzināt. Darbības basketbola laukumā man ir kas tāds, kas izdodas dabiski, bet dejošana ir jāapgūst," sarunā ar "US Weekly" sacīja Odoms.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s almost game time! Watch the premiere of #DWTS TONIGHT at 8|7c on ABC! @dancingabc

A post shared by Lamar Odom (@lamarodom) on

Šī jau būs 28. šova sezona. Arī iepriekš tajā startējuši basketbolisti, bet neviens nav sasniedzis izcilus rezultātus.

Labākais līdz šim bijis Riks Fokss, kurš ieguva sesto vietu šova 11. sezonā.

39 gadus vecais Odoms vēl spēlētāja karjeras laikā nonāca atkarību izraisošo vielu ietekmē. Viņš ilgu laiku lietoja kokaīnu.

2015. gada oktobrī Odoms izklaidējās ar prostitūtām "Love Ranch" bordelī Lasvegasā. Uzdzīve viņam noslēdzās nelāgi. Viņš četras dienas pavadīja komā, un dzīvība karājās mata galā.

Odoms slavu guva arī kā realitātes šova zvaigzne kopā ar sievu Hloju Kardašjanu.

Pasaulē spēcīgākajā līgā viņš spēlējis Losandželosas "Lakers" (ar šo vienību 2009. un 2010. gadā kļuva par NBA čempionu), Dalasas "Mavericks", Maiami "Heat" un Losandželosas "Clippers" komandā.

Kopumā basketbolists NBA vidēji mačā guva 13,3 punktus.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO