BMW X1 '19

FOTO: BMW

Sekojot izmaiņu tendencēm BMW zīmola automobiļu stila niansēs, dizaina modernizāciju piedzīvojis arī krosovers X1.

Tikai pāris dienas pagājušas, kopš dienas gaismu ieraudzīja jaunais 1.sērijas hečbeks. Tagad BMW atklājuši modernizēto X1, kas arī ieguvis jaunākās paaudzes modeļiem raksturīgās dizaina iezīmes ar lielāka izmēra radiatora režģa nierēm priekšgalā. 

Kā norāda BMW, it visas X1 modeļu sērijas - sākot no bāzes X1 un beidzot ar xLine, Sport Line un M Sport - vieno neskaitāmi stila elementi, taču ne mazāk ir arī atšķirības pazīmju kā eksterjerā, tā arī salonā. Atlētiskākais no visiem būs M Sport ar pazeminātu balstiekārtu, unikālu virsbūves krāsojumu un aerodinamikas pakotni.

Gluži tāpat kā 1.sērija, kas būvēta uz tās pašas tehnoloģiskās platformas, arī X1 tiks komplektēts tikai ar trī un četru cilindru turbo motoriem. Sākotnēji būs pieejami BMW X1 sDrive16d ar priekšpiedziņu un 116 ZS un X1 xDrive25d ar 231 ZS, 450 Nm un pilnpiedziņu. Šis modelis spēs 100 km/h sasniegt 6,6 sekundēs.

FOTO: BMW

Viens no benzīna top modeļiem tikmēr būs X1 xDrive25i ar 231 ZS, un tas spēs 100 km/h sasniegt 6,5 sekundēs.

Ar laiku, kopumā ņemot, BMW jaunajam X1 piedāvās 18 dažādas dzinēju un transmisiju kombinācijas. To vidū būs arī X1 xDrive25e, kas elektriski spēs nobraukt līdz pat 50 kilometriem. Šis modelis ražošanā provizoriski nonāks 2020.gada martā.

FOTO: BMW

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO