FOTO: AFP / Scanpix

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) un Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) izteikuši līdzjūtību lidmašīnas ugunsgrēkā Maskavā svētdien bojā gājušo cilvēku piederīgajiem.

“Dziļākā līdzjūtība cilvēkiem Maskavā, kas zaudējuši savus radiniekus vai draugos “Aeroflot” lidmašīnas ugunsgrēkā,” teikts Kariņa publicētajā ierakstā mikroblogošanas vietnē “Twitter”. Ierakstu papildina arī mirkļbirka “SU1492”, kas ir degušās lidmašīnas modeļa numurs.

Arī Valsts prezidenta un Saeimas priekšsēdētājas oficiālajos "Twitter" kontos publicēti ieraksti, kuros pausta līdzjūtība bojā gājušo ģimenēm un draugiem.

Jau vēstīts, ka Maskavas Šeremetjevas lidostā svētdien avārijas nolaišanās laikā aizdegusies iekšzemes reisa pasažieru lidmašīna ar 78 cilvēkiem, un no viņiem gājis bojā 41 cilvēks, liecina Krievijas Izmeklēšanas komitejas sniegtā informācija. Vairāki cilvēki ievainoti.

Pēc Šeremetjevas lidostas sniegtās informācijas, Krievijas nacionālās aviokompānijas "Aeroflot" lidmašīna "Sukhoi Superjet 100" ar 73 pasažieriem un pieciem apkalpes locekļiem pacēlusies no Šeremetjevas lidostas, lai dotos uz Murmansku, taču apkalpe ziņojusi par tehnisku problēmu un nolēmusi atgriezties. Lidmašīna veikusi "cieto" nolaišanos uz skrejceļa.

Pēc informēta avota teiktā, lidmašīnai radušās tehniskas problēmas, tāpēc piloti nolēmuši atgriezties lidostā, taču nolaišanās laikā aviolainera šasija un priekšgals atsitušies pret skrejceļu un lidmašīna aizdegusies, jo degvielas tvertnes bijušas pilnas. Turklāt bija pazuduši radiosakari ar dispečeriem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO