FOTO: SCANPIX

Savvaļas ugunsgrēkā ASV Kalifornijas štata ziemeļos bojāgājušo skaits ir pieaudzis līdz 48 cilvēkiem, otrdienas vakarā paziņoja varas iestādes. Dienu iepriekš bija ziņots, ka šajā ugunsgrēkā gājuši bojā vismaz 42 cilvēki, padarot to par upuru skaita ziņā lielāko ugunsgrēku, kāds jebkad reģistrēts Kalifornijas vēsturē.

Bjūtas apgabala šerifs Korijs Honī paziņoja preses konferencē, ka ir atrasti vēl seši līķi, līdz ar to apstiprinātais upuru skaits pieaudzis līdz 48 cilvēkiem.

Šerifs sacīja, ka viņa birojs ir pieprasījis vēl 100 Nacionālās gvardes karavīrus, lai viņi palīdzētu cilvēku mirstīgo atlieku meklēšanā.

Ugunsgrēks sākās pagājušajā ceturtdienā mežā netālu no Bjūtas apgabala Paradaizas pilsētas. Pirms tam Paradaiza bija populāra pensionāru apmešanās vieta, un apmēram ceturtdaļa no pilsētas iedzīvotājiem bija vecāki par 65 gadiem.

FOTO: SCANPIX

Ugunsgrēks ir izpostījis Paradaizu un tās apkaimi. Bojāgājušie tika atrasti izdegušos automobiļos, blakus tiem vai savu māju krāsmatās.

FOTO: SCANPIX

Ugunsgrēks bija izplatījies apmēram 52 600 hektāru lielā teritorijā. Tas ir ierobežots par 35%, preses konferencē informēja Kalifornijas Mežsaimniecības un ugunsdrošības departaments.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO