Foto: Reuters/LETA

Pie Anglijas premjerlīgas futbola komandas Lesteras "City" stadiona nogāzies kluba īpašnieka Vičaja Sivathanaprapha helikopters, turklāt pats īpašnieks atradies šajā helikopterā, vēsta britu mediji.

Kā ziņo "Sky", helikopters posmā no plkst.20.30 līdz plkst.20.45 pēc vietējā laika pacēlies no komandas stadiona un turpat nogāzies blakus esošajā stāvvietā. Pēc aculiecinieku stāstītā, helikopteram radušās problēmas ar astes propelleru.

Sākotnēji netika ziņots, cik personas bija lidaparātā, kā arī nebija skaidrs, vai tajā atradās arī Sivathanaprapha, taču šobrīd pēc BBC pieejamās informācijas ir noskaidrojies, ka helikopterā atradās pats īpašnieks. Šādu informāciju britu medijam apstiprinājušas ģimenei pietuvinātas personas.

Plašāka informācija par to, cik cilvēki bija helikopterā, pagaidām nav publicēta. Tāpat nav skaidrs cietušo veselības stāvoklis.

Lesteras "City" sestdien premjerlīgas spēlē savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Vesthemas "United".

Pašlaik 60 gadus vecais taizemiešu uzņēmējs Sivathanaprapha Lesteras klubu iegādājās 2010.gadā. Viņam pieder arī Beļģijas pēc spēka otrās līgas klubs "OH Leuven".

Sivathanaprapha ir beznodokļu veikalu ķēdes "King Power" īpašnieks.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams