Bavārijā deg naftas pārstrādes rūpnīca

FOTO: Ekrānšāviņš no Twitter

Vācijas dienvidos netālu no Ingolštates šorīt izcēlies ugunsgrēks uzņēmuma „Bayernoil” naftas pārstrādes rūpnīcā. Policija norobežojusi 130 hektārus plašu teritoriju ap rūpniecisko zonu, lai pasargātu no briesmām cilvēkus, kas varētu šai vietai tuvoties. Liesmu dzēšanā ir iesaistīti apmēram 200 ugunsdzēsēji, bet vismaz astoņi cilvēki guvuši ievainojumus un nogādāti slimnīcā. Trīs no cietušajiem ir smagā stāvoklī.

Rūpnieciskajā teritorijā  uz austrumiem no Ingolštates atrodas „Bayernoil” naftas pārstrādes rūpnīca un gāzes elektrostacija. Daļēji slēgts arī ceļš, kas ved gar šo teritoriju, un no tuvējās apkārtnes evakuēti 1800 cilvēku, kas pagaidām izvietoti kādā sporta zālē.

VIDEO:

Policija ziņo, ka citiem apkārtnes iedzīvotājiem briesmas nedraud, taču viņi ir aicināti turēt aizvērtus māju logus un durvis. Par ugunsgrēka iemesliem skaidrības nav. Par pirmo eksploziju naftas pārstrādes rūpnīcas teritorijā aculiecinieki ziņojuši ap plkst.5:30. Pašlaik virs naftas pārstrādes rūpnīcas izpleties vairākus kilometrus garš dūmu mākonis.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO