Rīgas centrā, Marijas ielā, piektdienas pēcpusdienā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts 18.maršruta trolejbuss, novēroja TVNET. Kravas mikroautobuss taranējis pa Marijas ielu garām braucošo sabiedriskā transporta līdzekli. 

Kā ziņo aģentūra LETA, miroautobuss bijis novietots stāvēšanai, bet uzripojis uz ceļa un ietriecies pa Marijas ielu braucošā trolejbusā.

VIDEO:

Negadījumā iesaistīts 18.maršruta trolejbuss "Škoda", kas tikko bija izbraucis no centra uz Mežciemu un pagriezies no Satekles ielas uz Marijas ielu. Trolejbusa sānā ieripojis, visticamāk, preču piegādes mikroautobuss, kurš bija novietots stāvēšanai uz gājēju laukuma starp Satekles ielu un Marijas ielu.

Sadursmes laikā trolejbusam izbiruši vidējo durvju stikli, kā arī noskrāpēts labais sāns. Neviens cilvēks negadījumā gan nav cietis, informēja pašvaldības uzņēmumā "Rīgas satiksme".

Negadījuma dēļ ir apgrūtināta satiksme uz Marijas ielas pie krustojuma ar Satekles ielu un Merķeļa ielu virzienā prom no centra. Kā informēja "Rīgas satiksmē", sabiedriskais transports teju visā Rīgā šopēcpusdien kursē ar nelielu kavēšanos, taču tas nav saistīts ar konkrēto negadījumu, bet gan ar piektdienu un pilsētas svētkiem.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams