Una Ulme

FOTO: No personīgā arhīva

Sezonas pirmajā “Sieviete. Personīgi” raidījumā Daina Jāņkalne ar dažāda vecuma sievietēm runās par to, kā skaitīt gadus pēc 40, 50, 60 un 70, saglabājot cieņpilnu attieksmi pret sevi un neļaujoties skaistuma industrijas uzspiestajiem standartiem.  Uzzini, ko par to domā žurnāliste un bloga “Ageless.lv” autore Una Ulme.

Žurnāliste un bloga «Ageless.lv» autore Una Ulme sacīja, ka

savā ziņā viņai ir paveicies, jo vienmēr izskatījusies vecāka par saviem gadiem.

1

Viņasprāt, izteiktākas bailes no novecošanas ir «klasiskajām skaistulēm», kuras visu mūžu bijušas uzmanības centrā. "Viņai ir jāizskatās labi savā vecumā. Viņai jāizskatās labāk par citām vienaudzēm, ja viņa grib konkurēt. Tām pašām trīsdesmitgadniecēm ir pietiekami piesātināts t.s. tirgus ar konkurentēm," secina Una.

Taču arī Una grib novecot skaisti un neslēpj, ka pie sava izskata rūpīgi strādā. Tāpat viņa ir pārliecināta, ka latviešu vīrieši krietni izteiktāk pievērš uzmanību partneres ārējam izskatam un vecumam, turpretim ārvalstīs visbiežāk vīrieši tā vietā, lai vadītos tikai pēc ārienes vai sievietes gadu skaita, meklē gudru un sev līdzvērtīgu partneri.

Kā novecot skaisti? Un vai tiešām mūsdienās, kad valda mūžīgā skaistuma kults, patiesajam vecumam nav nozīmes un gadu skaits ir tikai cipars pasē? 

1

Neērti jautājumi un tiešas atbildes par sievietei svarīgo – Dainas Jāņkalnes sarunu raidījuma «Sieviete. Personīgi» jaunā sezona jau no 15. augusta trešdienās, plkst. 21:00 «STV Pirmā!»

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO