Portāls TVnet piedāvā lasītājiem aculiecinieka iesūtītos foto un video no Lubānas ielas 84, Rīgā, kur vakardien plosījās pamatīgs ugunsgrēks. 

Jau vēstīts, ka VUGD ceturtdien plkst.19.32 saņēma izsaukumu uz Lubānas ielu, kur bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg koka paletes lielā platībā.

Vēlāk uguns izplatījusies uz blakus esošo angāra ēku. Notikuma vietā tika konstatēta degšana ar atklātu liesmu, bija arī vairāki sprādzieni. VUGD informēja, ka angārā sprāga acetilēna un skābekļa baloni. 

Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, cieta desmit ugunsdzēsēji, kuri tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Deviņi no ugunsdzēsējiem pēc palīdzības saņemšanas varēja turpināt darbu, bet viens tika nogādāts slimnīcā tālākai apskatei.

Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst.22.45. Kopējā degšanas platība bija 3000 kvadrātmetru - 2200 kvadrātmetru platībā dega koka paletes, 400 kvadrātmetru platībā - angāra ēka, bet vēl 400 kvadrātmetru platībā - vairākas automašīnas un to konteineri.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO