Ceļu uz panākumiem mūzikā "O!Kartes Akadēmijā" sāks 12 audzēkņi vecumā no 18 gadiem. Trīs mēnešus ar viņiem strādās Latvijā labākie vokālie, horeogrāfijas un aktiermeistarības pedagogi. Katru nedēļu viens audzēknis šovu pametīs, līdz lielajā finālā paliks tikai divi – vistalantīgākie un skatītāju mīlētākie.

Sestdien (23. janvārī) notika pirmā dalībnieku atlase LNT 2010. gada vērienīgākajam muzikālajam šovam „O!Kartes Akadēmija”. Dalībnieku atlasi atklāja LNT radošais direktors un viens no „O!Kartes Akadēmijas” idejas autoriem Niks Volmārs. Viņš pateicās dalībniekiem par izrādīto lielo interesi un par to, ka „šajā brīvdienas rītā par spīti lielajam aukstumam ir satikušies ne tikai tie, kas prot dziedāt un dejot, bet tie, kas no sirds mīl mūziku”.

Pirmajā atlases kārtā dalībniekiem bija jāizpilda viena dziesma bez pavadījuma. Mirkli pirms sākusies atlase, Niks Volmārs aicināja visus dalībniekus censties savu talantu atklāt žūrijas komisijai jau pirmajā priekšnesuma minūtē, kā arī būt gataviem izpildīt vēl kādu dziesmu.

FOTO: LNT

„O!Kartes Akadēmijai” internetā bija pieteikušies 1059 atlases kandidāti, no kuriem uz pirmo atlases kārtu modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” ieradās 613 šovā piedalīties gribētāji. Vērienīgā šova veidotāji atzīst, ka kandidātu kopējais līmenis esot diezgan augsts, kas nozīmē, ka arī šova kvalitāte solās būt augsta. Žūrijas sastāvā šoreiz bija gan vokālie pedagogi, gan LNT producēšanas grupa, gan arī maestro Julian pavadošās grupas mūziķi. Nākamajā atlases kārtā jau šonedēļ kandidātus vērtēs žūrija, kura O!Kartes Akadēmijas audzēkņu sniegumu analizēs arī visu šova laiku. Kompetentajai žūrijas komisijai no aptuveni 70 kandidātiem būs jāizvēlas 12, kuri kļūs par prestižās „O!Kartes Akadēmijas” jaunajām zvaigznēm.

Savam sapnim sekoja un uz šova pirmo atlasi bija ieradušies muzicēt gribētāji no visas Latvijas – no Rīgas, Rēzeknes, Daugavpils, Balviem, Gulbenes, Raganas, Talsiem, Jelgavas, Ogres un citām pilsētām. Septiņpadsmitgadīgajam Elvijam no Gulbenes piedalīties ieteikusi viņa klases audzinātāja. Viņš atlasē dziedāja Raimonda Paula „Kā senā dziesmā”. Elvijs cer, ka viņa šī brīža vecums dalībai šovā nebūs šķērslis, jo jau 15. februārī viņam paliek 18 gadi. Uz jautājumu, vai šovs nekļūs par šķērsli mācībām vidusskolā, Elvijs lepni atbildēja, ka esot Gulbenes vidusskolas prezidents un ka ar skolotājiem viss jau sarunāts. Savukārt 23 gadus jaunais rīdzinieks Revo ir Pīta Dohertija fans un uz šova atlasi bija ieradies ar ģitāru. Viņš uzskata, ka šis šovs ir lieliska iespēja izsisties mūzikas jomā Latvijā un ka šādu iespēju nedrīkst laist garām.

FOTO: LNT

Jau pavisam drīz 2010. gada vērienīgākais šovs „O!Kartes Akadēmija” LNT ekrānos! Šovu atbalsta „O!Karte”, kuras zīmola sauklis ir „Kam ir ko teikt!”.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO