FOTO: LNT

Lai izraudzītos labākos no labākajiem, svētdien, 31.janvārī, no plkst. 11 rītā līdz pat vēlam vakaram LNT studijā notika muzikālā šova "O!Kartes Akadēmija" otrā dalībnieku atlases kārta. Tās laikā 74 talantīgiem un drosmīgiem jauniešiem bija jāstājas stingru vērtētāju priekšā un vēlreiz jāapliecina savs talants.

Pirms stāšanās pretī atlases žūrijai jaunieši, uztraukumā mīņājoties, piedziedāja visas LNT telpas. Katram otrās kārtas dalībniekam bija jāizpilda viena dziesma latviešu un viena angļu valodā, jāatklāj, kādēļ vēlas piedalīties „O!Kartes Akadēmijā” un ko vēlas sasniegt.

No 74 jauniešiem, kas piedalījās otrajā atlases kārtā, trešajai tika izvirzīti tikai 19.

Otrajā kārtā kandidātus vērtēja mūzikas producents Guntars Račs; dziedātājs Jānis Stībelis, kurš guvis ne tikai latviešu publikas mīlestību, bet popularitāti iemantojis arī citās pasaules valstīs, vokālā pedagoģe Baiba Paozola un LNT radošais direktors Niks Volmārs.

Pēc otrās atlases Niks Volmārs, LNT radošais direktors, teic: „Jauniešu dziedāšanas līmenis ir samērā augsts, un ir vairāki talanti, kuri, cītīgi strādājot ar sevi un mācoties, var kļūt par profesionāliem dziedātājiem. Jaunieši žūriju patīkami pārsteidza ar vēlmi sevi pierādīt un patieso pozitīvismu.”

Šīs nedēļas nogalē norisināsies pēdējā atlases kārta, kurā tiks noteikti šova „O!Kartes Akadēmija” 12 dalībnieki. Lai noteiktu vislabākos dalībniekus „O!Kartes Akadēmijai”, trešās atlases kārtas žūrija solās būt vēl stingrāka. Trešajā kārtā dalībniekus vērtēs Latvijas mūzikas, aktiermeistarības un horeogrāfijas lielmeistari.

Kā atzīst šova veidotāji – tik nopietna atlase norit tādēļ, lai tiešām būtu iespēja parādīt skatītājiem īstus talantus, lai šovs iegūtu augstu kvalitātes latiņu un ļautu mums patiesi priecāties par jauniešiem, kuri, mācoties pie Latvijas labākajiem pedagogiem, visu skatītāju acu priekšā VAR piepildīt savus sapņus!

Jau pavisam drīz 2010. gada vērienīgākais šovs „O!Kartes Akadēmija” LNT ekrānos! Šovu atbalsta „O!Karte”, kuras zīmola sauklis ir „Kam ir ko teikt!”.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO