5.februārī kino "Rīga" notiks animācijas filmu režisora Nila Skapāna jaunākās filmas "Burvīga diena" pirmizrāde. Šī filma ir iekļauta februārī gaidāmajā Berlīnes kinofestivāla programmā bērniem "Generation".

Nila Skapāna jaunākā filma "Burvīga diena" ir stāsts par pavisam parastu dienu, kura pārvēršas piedzīvojumā un kļūst par neparastu dienu. Kino "Rīga" sadarbībā ar Jura Podnieka Studiju ir pārūpējies, lai šo filmu pirms pirmizrādes Berlīnes kinofestivālā būtu iespēja redzēt arī Latvijas skatītājiem. Par godu tam ir izveidota īpaša Nila Skapāna animācijas filmu programma, kura no 5.februāra tiks demonstrēta kino "Rīga" divas nedēļas nogales. Šajā programmā tiks iekļautas arī tādas starptautisku atzinību guvušas Nila Skapāna animācijas filmas kā "Redzi, Trusi…Tētis brauc uz Londonu", "Puslācis", "Sasit Spārnus" un "Pavasaris". Savukārt pirmizrādes dienā, 5.februārī, plkst.18.30 kopā ar filmu "Burvīgai diena" tiks demonstrēta 2005.gadā veidotā filma "Telefons", kas ir stāsts par kādu izskatīgu būtni un viņas vientulību, cerībām un maldiem. Pirmizrādē būs iespēja tikties ar režisoru Nila Skapānu un citiem viņa filmu veidotājiem.

Ir pabeigts darbs arī pie Nila Skapāna animācijas filmu kolekcijas DVD formātā.

Jura Podnieka studija ir izdevusi visas līdz šim radītās Nila Skapāna animācijas filmas nesen iznākušajā DVD 10 neparasti stāsti maziem un lieliem bērniem. Šis notikums ir īpašs, jo šeit ir apkopots Nila Skapāna, vienīgā animācijas filmu režisora Latvijā, kurš veido savus darbus plastilīna tehnikā, desmit gadu darbs. Kā papildus pārsteigums mazākajiem skatītājiem ir DVD pievienotā uzlīmju kolekcija ar filmu varoņiem. Jauno DVD ir iespējams iegādāties dažādās tirdzniecības vietās Latvijā, bet par īpašu cenu tas būs pieejams pirms un pēc pirmizrādes 5.februārī, kino "Rīga".

Animācijas filmu programmas seansi kino "Rīga":

Pirmizrāde 5. februārī plkst. 18.30. Pirms seansa tikšanās ar filmas veidotājiem.

6.februārī plkst. 13.30

7.februārī plkst. 13.30

13.februārī plkst. 13.30

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO