Latvijas sportistiem ziemas olimpiskajās spēlēs Vankūverā ir vienādas izredzes iegūt medaļas, portālam TVNET sacīja Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe (ZZS). Viņa nevēlējas prognozēt, cik medaļu Latvijas izlasei izdosies iegūt.

Augstākā par sportu atbildīgā amatpersona Latvijā portālam TVNET uzsvēra, ka Latvijas sportistiem ir vienādas izredzes gūt panākumus, bet tie atkarīgi gan no viņu sagatavotības, gan psiholoģiskā stāvokļa un veiksmes.

"Negribu izdalīt kādu atsevišķu sportistu," viņa teica un atzina, ka "viss ir pašu rokās".

"Jutīšu līdzi katram," teica ministre, kura patlaban uzturās Vankūverā.

"Nevēlos zīlēt," Koķe sacīja, atbildot uz jautājumu, cik medaļu Latvijas izlase olimpiskajās spēlēs varētu iegūt. Vienlaikus

ministre pauda cerību, ka uz Latviju atceļos kāda medaļa no Vankūveras.

Portāls TVNET jau ziņoja, ka Koķe uz Kanādu devās 10.februārī un Ziemas olimpiskās spēles vēros līdz 21.februārim. 

Koķes došanos uz Vankūveru ministres padomniece komunikācijas jautājumos Agnese Korbe iepriekš pamatojusi ar to, ka ministre ir par sportu atbildīgā augstākā amatpersona Latvijā, kā arī, iespējams, spēļu laikā varētu ar citu valstu augstākajām amatpersonām sporta jautājumos pārrunāt ar sportu saistītus jautājumus

Ministres komandējums valstij izmaksāšot ap 2600 latu. Tik naudas nepieciešams lidmašīnas biļešu iegādei, viesnīcas apmaksai un komandējuma naudai.

Bez Koķes ziemas olimpiskās spēles plāno apmeklēt Valsts prezidents Valdis Zatlers un Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL). Premjera un prezidenta viedokļus par Latvijas sportistu iespējamiem sasniegumiem Kanādā abu amatpersonu pārstāvji solīja sniegt šodien.

Vankūveras olimpiskās spēles risināsies no 12. līdz 28.februārim

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams