Nemaz nav jāceļo uz tālām zemām, lai sajustu pasaules elpu šeit pat. Jelgavā jau divpadsmito gadu pēc kārtas norisinās Starptautiskais ledus skulptūru festivāls. Un šogad ledus figūras top par tematu – "Apkārt pasaulei".

Šodien, 12.februārī, no plkst.16 apskatei tiks nodotas ledus skulptūras Jelgavā, Uzvaras parkā, savukārt Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla atklāšana un reizē apbalvošanas ceremonija notiks plkst.19, pēc kuras uzstāsies Ivo Fomins un Jelgavas Tirkīza krāsas koris.

Īpaša atmosfēra parkā valdīs vakaros, jo apaļās stundās būs skulptūru muzikāla gaismu spēle. Parks šodien būs atvērts līdz plkst.24, sestdien un svētdien - no plkst.10 līdz 24.

Kā TVNET jau ziņoja, Starptautiskajā Ledus skulptūru festivālā šogad piedalās 22 pasaulē atzīti ledus tēlnieki no deviņām valstīm - Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Nīderlandes, Īrijas, Lielbritānijas, Spānijas, Bulgārijas un Somijas. Transporta kustības shēmu pilsētā un sīkāku informāciju par festivālu un tā programmu var iegūt mājaslapā "www.kultura.jelgava.lv".

Ledus festivāla laikā svētdien, 14.februārī, atvērts apskatei būs arī Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs - tas strādās no plkst. 10 līdz 17.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO