Jau šo svētdien (21. febr.) tiks atklāts LNT televīzijas muzikālais šovs "O!Kartes Akadēmija". Visi divpadsmit jaunieši, kuri cīnīsies par galveno balvu, jau ieradušies aplūkot savas jaunās mājas, realitātes šova telpas LNT ēkā Elijas ielā.

Svētdien pēc lielā atklāšanas koncerta, kas notiks Kinostudijas pirmajā paviljonā, jaunieši dosies uz Elijas ielu 17, lai iekārtotos savā jaunajā dzīvesvietā. Jau vakar (16. februārī) dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar telpām, kurās viņi dzīvos turpmākos trīs mēnešus.

"O!Kartes Akadēmijas" dalībnieku ikdienas gaitām skatītāji varēs sekot līdzi katru dienu, jo visās dzīvojamās telpās ir izvietotas kameras. Tāpat arī katru dienu tiks sagatavoti trīs apskatu apkopojumi par to, kā tad ir gājis katram dalībniekam.

LNT kanālā plkst. 14:20 pārrunas ar dalībniekiem par nodarbībām, par gaidāmo un pagājušo koncertu. Pārrunās skatītājam būs iespēja uzdot jautājumus dalībniekam.

18:40 raidījums par pēdējās diennakts spilgtākajiem notikumiem šovā.

23:00 otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās notiks diskusijas - kopā ar pedagogiem, mūzikas un izklaides ekspertiem un Latvijā pazīstamām personām par notikumiem un attīstības gaitu šovā.

Pirmdienās 21:05 divi dalībnieki, kuriem svētdienas koncertā bija vismazākais žūrijas un skatītāju atbalsts, cīnīsies par iespēju turpināt mācības „O!Kartes Akadēmijā”.

O!Kartes Akadēmiju vadīs Legante un Rutulis

FOTO: Felicija Vērzemniece/TVNET

Paralēli tiešraidēm un raidījumiem katru dienu "O!Kartes Akadēmijas" audzēkņiem notiks četras nodarbības, un "O!Kartes Akadēmijas" pedagogi jau tagad saka, ka jaunajiem talantiem viegli neklāsies. Viņiem ik dienu būs jāapgūst pamatprasmes vokālajā, horeogrāfijas un aktiermeistarības lauciņā un paralēli jāgatavo svētdienas priekšnesumi. Tāpat daļai dalībnieku, kuriem nav skatuves pieredzes, liels izaicinājums būs uzstāties ar dzīvo grupu, kas priekšnesumus pavadīs katru nedēļu.

Visiem dalībniekiem ikdiena paies mācībās, lai sagatavotos katras svētdienas lielajam koncertam. Interesanti, ka šoreiz dalībniekus vērtēs nevis no malas pieaicināta žūrija, bet gan paši viņu pedagogi. Protams, ļoti nozīmīgs būs arī skatītāju balsojums. Tie divi dalībnieki, kuri svētdienas koncertā būs ieguvuši vismazāko žūrijas un skatītāju atbalstu, pirmdienas vakarā  tiešraidē cīnīsies par iespēju turpināt mācības „O!Kartes Akadēmijā”. Dalībnieks, kurš iegūs mazāko balsu skaitu, šovu atstās.

Tikai vienu reizi žūrijai būs tiesības vienam dalībniekam piešķirt imunitāti.

Iepazīsimies ar šova dalībniekiem!

Samanta Poļakova ir studente no Tukuma. Viņas lielākais dzīves sapnis, ko arī šajā šovā vēlas piepildīt, ir nokļūt uz lielās skatuves. Samanta ir pietiekami mērķtiecīga un ambicioza, lai to arī sasniegtu! Viņas mīļākais ēdiens ir lazanja, bet dzēriens - piparmētru tēja. Saviem konkurentiem šovā „O!Kartes Akadēmija” viņa novēl izturību un nepazaudēt sevi un savas vērtības.

Laima Grauda, stiliste no Rīgas. Viņa ir izcīnījusi Grand Prix Dobelē konkursā „Dziesma manai paaudzei”. Šova laikā ļoti gribētu satikt ar Intaru Busuli un Pitu Andersonu. Jau bērnībā Laima sapņoja kļūt par slavenu dziedātāju. Viņas mīļākais ēdiens ir rasols, bet dzēriens – piens. Laima ļoti mīl regeju, bet citiem šova dalībniekiem novēl veiksmi un iegūt jaunas zināšanas!

Madara Ērgle ir rīdziniece, studente un pārdevēja konsultante apģērbu veikalā. Divus gadus bijusi grupas „Sunday Jam Toast” vokāliste, galvenie šīs grupas žanri – roks, pops, blūzs un nedaudz arī džezs. Madarai nav nekādas muzikālās izglītības, un to, ka vēlas dziedāt, viņa saprata tikai 20 gados. Tādēļ dziedāšanu ir apguvusi pašmācības ceļā! Viņas lielākais elks mūzikā noteikti ir Maikls Džeksons.

Anna Dribas, studente no Salaspils. Ir dziedājusi „Jelgavas bigbendā” un kopā ar pūtēju orķestri „Rīga”. Ieguvusi 1.vietu konkursā „Šans molodim” 2002.gadā, 3.vietu konkursā „Dzintara zvaigzne” un 1.vietu konkursā „Siguldas atbalss”. No „O!Kartes Akadēmijas” Anna vēlas gūt pieredzi mūzikā, jaunus draugus un iemācīties daudz interesantu dziesmu! Bet šova skatītājiem sola spilgtus flamenko priekšnesumus ar saviem draugiem spāņiem no Granādas.

Evija Sloka, studente no Vecumnieku novada. Ir dziedājusi grupās „Klaidonis” un „Eks diez”. Pēdējais muzikālais sasniegums ir 1. vieta konkursā „King and Queen of the Karaoke”, kas norisinājās pagājušajā gadā Igaunijā. Viņas elks mūzikā ir Alan Jackson. Evija tic, ka „O!Kartes Akadēmija” dos viņai iespēju izpausties mūzikā!

Lelde Barbāne ir rīdziniece, vizāžiste – konsultante – pārdevēja. Dziedājusi Gunāra Kalniņa vadītajā gospeļu korī GG Choir. Šova laikā vēlas satikt Raimondu Paulu, Jāni Stībeli, Lindu Leen un Intaru Busuli. Lelde vēlas uzstāties miljonu... nē miljardu cilvēku lielas auditorijas priekšā! Viņas mīļākais ēdiens ir Cēzara salāti, bet dzēriens - cafe latte ar banānu sīrupu.

Indriķis Sīpols, tulkotājs no Rīgas. Viņš ir dziedājis vairākos vīru un jauktajos koros, tostarp korī „Kamēr”. Lai arī ikdienā viņš strādā ar dažādām valodām, viņa mīļākā valoda ir mūzikas valoda. Tikai samērā nesen Indriķis ir apjautis, ka mūzika ir viņa patiesais aicinājums, un tieši „O!Kartes Akadēmijā” viņš ar pilnu pārliecību šo aicinājumu mēģinās arī piepildīt. Notikums, kas mainījis viņa dzīvi, ir viņa meitiņas Žanetes, kura mīļi tiek dēvēta arī par Žužū, nākšana pasaulē.

Mareks Kolāts dzīvo Lapmežciemā, bet studē Rīgā. Par iespēju piedalīties „O!Kartes Akadēmijā” Mareks saka: „Šī būs iespēja parādīt to, ka neesmu vienkāršs laukakmens, bet dimants, kurš var tikt nopulēts ar pedagogu palīdzību. Un akadēmija noteikti padarīs mani par krāsaināku cilvēku.” Mareka mīļākais ēdiens ir mammas gatavotā paelja, bet viņa novēlējums pārējiem šova dalībniekiem ir nepazaudēt sevi un, iekļuvušiem šovā, ņemt no tā visu, ko var, jo galu gala tā ir vienreizēja iespēja vārda vistiešākajā nozīmē.

Mārtiņš Grunte nāk no Ventspils novada, Ugāles pagasta. Viņš šobrīd nemācās un nestrādā. Iepriekšējas muzikālas izglītības viņam nav, visu apguvis pašmācības ceļā, bet tas nav liedzis piedalīties dziedāšanas konkursos, kuros ir guvis arī atzinības. Mārtiņa elki mūzikā ir Jānis Stībelis, Intars Busulis un Ieva Kerēvica. Viņš sevi var raksturot vienā vārdā – Superīgs.

Kristaps Čimbars ir liepājnieks un līdzīpašnieks „Muzikālajam ziedu veikalam”. Sevi raksturo kā labsirdīgu, izpalīdzīgu un uzticamu, bet tai pašā laikā ambiciozu, ar jaunības maksimālismu! Kristaps spēlē ģitāru jau no sešu gadu vecuma un pēdējā pusgada laikā apgūst arī klavierspēli. Viņa mīļākais ēdiens ir vista ar rīsiem, bet dzēriens - omītes spiestā ābolu sula. Ja viņam būtu jāizvēlas starp mīlestību un naudu, viņš ļautos mīlestībai.

Ivars Galiņš ir jelgavnieks, bet šobrīd studē Rīgā. Viņš ir dziedājis Bildēs 2009, guvis atzinību muzikālos konkursos. Šova laikā viņš gribētu tikties ar Renāru Kauperu, bet par mūzikas elku sauc Igo. Brīvajā laikā Ivars spēlē ģitāru un raksta dziesmas. Pārējiem šova dalībniekiem viņš novēl veiksmi un izturību.

Nikolajs Puzikovs ir kārtībnieks no Ogres. Kļūt par policistu mazais Nikolajs sapņoja jau no mazotnes, viņš vēlējās sekot tēta piemēram, jo arī Nikolaja tēvs ir policists. Viņa lielākais, šobrīd vēl neīstenotais sapnis ir pašam sava ģimene. Brokastīs viņa iecienītākais ēdiens ir sieriņš „Kārums”. Nikolajam ļoti patīk džezs un rokenrols, bet mīļākais dziedātājs ir Andris Ērglis. Ja viņam būtu iespēja darīt, ko vien var iedomāties, – Nikolajs ceļotu laikā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO