Jaguar XKR ir viens spēcīgā gala pārstāvis markas modeļu klāstā. Būdams aprīkots ar 510 zirgspēku kompresordzinēju, auto attīsta 250 km/h un 100 km/h sasniedz 4,8 sekundēs, tomēr tagad tas kļūs vēl ātrāks.

Ženēvas auto šovam jauni modeļi nav sagatavoti (lai gan nevar zināt, ko Jaguar tur slepenībā), taču cita starpā ir sagatavotas divas modifikāciju paketes jau esošajam XKR. 

Pirmā no tām ir Speed pakete. Tajā ietilpst uzlabota sešu pakāpju automātiskā pārnesumkārba ar pārslēgiem pie stūres un vesels lērums elektronisku palīgsistēmu, tostarp aktīvā diferenciāļa kontrole un adaptīvie amortizatori. Tāpat Speed paketē ir cita dizaina priekšējais bampers un lielāks spoilers aizmugurē, kas palielina piespiedošo spēku. Rezultātā auto kļuvis labāks tiktāl, ka inženieri mierīgu prātu varējuši elektronisko ātruma ierobežotāju no 250 km/h pārcelt uz 280 km/h. Par to, vai Jaguar XKR Special Edition kļuvis arī ātrāks paātrinājumā līdz simtam, ziņu nav.

Otrs jaunums, ko Jaguar piedāvās XKR pircējiem, ir Black pakete, kurā ietilpst tikai auto izskata mainīšanas elementi. Tostarp Ultimate Black, Polaris White vai Salsa Red virsbūves krāsa, kā arī melni 20 collu riteņi. Jaunajiem XKR tagad varēs uzstādīt arī no XF pazīstamo braukšanas režīmu pārslēgšanas ripu, kas izbīdās no viduskonsoles, savukārt rezerves riteņa vietā auto tiks apgādāts ar riepas remonta komplektu, kas bagāžnieka tilpumu ļauj palielināt par 30 litriem. 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO