Latvijas sportistu ieņemtās vietas 21. ziemas olimpiskajās spēlēs Vankūverā.

Datumssporta veids/disciplīnaSportistsIeņemtā vieta
13.02.         ātrslidošana, 5000 m     Haralds Silovs     20. vieta          
13.02.biatlons 7,5 km, sprintsGerda Krūmiņa48. vieta
13.02.biatlons 7,5 km, sprintsMadara Līduma57. vieta
13.02.biatlons 7,5 km, sprintsLīga Glāzere69. vieta
13.02.biatlons 7,5 km, sprintsŽanna Juškāne79. vieta
14.02.šorttreks, 1500 mHaralds Silovs
10. vieta
14.02.biatlons 10 km, sprintsIlmārs Bricis14. vieta
14.02.biatlons 10 km, sprintsAndrejs Rastorgujevs50. vieta
14.02.biatlons 10 km, sprintsKristaps Lībietis64. vieta
14.02.biatlons 10 km, sprintsEdgars Piksons78. vieta
14.02.kamaniņu sports 1xMārtiņš Rubenis11. vieta
14.02.kamaniņu sports 1xInārs Kivlenieks18. vieta
14.02.kamaniņu sports 1xGuntis Rēķis26. vieta
15.02.slēpošana 10 km, brīvais stils
Anete Brice70. vieta
15.02.slēpošana 15 km, brīvais stilsJānis Paipals72. vieta
15.02.kalnu slēpošana, nobrauciens
Roberts Rode58. vieta
16.02.kamaniņu sports 1xMaija Tīruma9. vieta
16.02.kamaniņu sports 1xAnna Orlova13. vieta
16.02.kamaniņu sports 1xAgnese Koklača24. vieta
16.02.biatlons 10 km, iedzīšanaMadara Līduma38. vieta
16.02.biatlons 10 km, iedzīšanaGerda Krūmiņa57. vieta
16.02.biatlons 12,5 km, iedzīšanaIlmārs Bricis32. vieta
16.02.biatlons 12,5 km, iedzīšanaAndrejs Rastorgujevs58. vieta
17.02.hokejsLatvija - Krievija2:8
18.02.kamaniņu sports 2xAndris un Juris Šici2. vieta
18.02.Kamaniņu sports 2x
Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš12. vieta
18.02.biatlons 15 km, individuāliMadara Līduma67. vieta
18.02.biatlons 15 km, individuāliGerda Krūmiņa69. vieta
18.02.biatlons 15 km, individuāliLīga Glāzere78. vieta
18.02.biatlons 15 km, individuāliŽanna Juškāne84. vieta
18.02.biatlons 20 km, individuāliEdgars Piksons37. vieta
18.02.biatlons 20 km, individuāliKristaps Lībietis70. vieta
18.02.biatlons 20 km, individuāliKaspars Dumbris73. vieta
18.02.biatlons 20 km, individuāliIlmārs Bricis74. vieta
20.02.hokejsLatvija - Čehija2:5
20.02.skeletonsMartins Dukurs2. vieta
20.02.skeletonsTomass Dukurs4. vieta
20.02slēpošana 30 km, iedzīšanaJānis Paipals54. vieta
21.02.hokejsLatvija - Slovākija0:6
21.02.šorttreks, 1000 mHaralds Silovs16. vieta
21.02.kalnu slēpošana, superkombinācijaRoberts Rodebez rezultāta
22.02.bobslejs 2xEdgars Maskalāns, Daumants Dreiškens8. vieta
23.02.biatlons 4x6 km, stafetesieviešu izlase19. vieta
24.02.kalnu slēpošana, milzu slalomsKristaps Zvejnieks62. vieta
24.02.hokejsLatvija - Čehija2:3 pag.
24.02.hokejsLatvija12. vieta
25.02.kalnu slēpošana, milzu slalomsLiene Fimbauere51. vieta
26.02.biatlons 4x7,5 km, stafetevīriešu izlase19. vieta
26.02.kalnu slēpošana, slaloms
Liene Fimbauere49. vieta
27.02.šorttreks, 500 mHaralds Silovs12. vieta
27.02.kalnu slēpošana, slalomsKristaps Zvejnieks38. vieta
27.02.bobslejs 4xEdgara Maskalāna četrinieks11. vieta
Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO