Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien zaudējumu piedzīvoja Rīgas "Dinamo" sīvākā konkurente cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kas savā laukumā ar 1:4 piekāpās latviešu aizsarga pārstāvētajai Novosibirskas ''Sibirj'' vienībai.

(Pievienota 4.-6. rindkopa un citu spēļu rezultāti)

Pirmās trešdaļas vidū, spēlējot vienādos sastāvos, rezultātu atklāja "Sibirj'' uzbrucējs Igors Mirnovs, bet pēc nospēlētajām divām trešdaļām rezultāts jau bija kļuvis mājiniekiem pavisam negatīvs - 0:3.

Noslēdzošās trešdaļas sākumā viesi divreiz spēlēja mazākumā, taču arī šo iespēju mājinieki neizmantoja. Divas minūtes līdz trešdaļas beigām ''Torpedo'' hokejisti vienus vārtus atguva, taču pēdējais vārds piederēja viesiem, kuri atjaunoja trīs vārtu pārsvaru un uzvarēja ar 4:1.

Latvijas izlases aizsargs Pujacs uz ledus bija 15 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes.

Citā spēlē aizsarga Aleksandra Jerofejeva pārstāvētā Novokuzņeckas "Metallurg" ar rezultātu 3:1 pieveica Maskavas CSKA hokejistus.

Jerofejevs laukumā pavadīja 15 minūtes un 48 sekundes, veicot vienu metienu pa Maskavas kluba vārtiem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

Tikmēr Alekseja Širokova Habarovskas "Amur" ar 1:2 zaudēja rupjajai Čehovas "Vitjaz" vienībai.

Regulārajā čempionātā jāaizvada 56 spēles, bet ''play-off'' turnīrā cīņu par Gagarina kausu turpinās katras konferences labākās astoņas komandas.

Citu spēļu rezultāti

Čerepovecas "Severstaļ" (Krievija) - Magņitogorskas "Metallurg" (Krievija) 1:2

Balašihas MVD (Krievija) - Ņižņekamskas "Ņeftehimik" (Krievija) 3:2

Maskavas "Spartak" - Kazaņas "Ak Bars" 1:3

Mitišču "Atlant" (Krievija) - Jekaterinburgas "Avtomobilist" (Krievija) 3:2 - p.m.

Jaroslavļas "Lokomotiv" (Krievija) - Toljati "Lada" (Krievija) 5:2

Astanas "Baris" - Minskas "Dinamo" 5:3

Ufas "Salavat Julajev" (Krievija) - Maskavas "Dinamo" (Krievija) 3:0

Sanktpēterburgas SKA (Krievija) - Čeļabinskas "Traktor" (Krievija) 7:5