Ar pasaules pirmizrādi 26.aprīlī Losandželosā uz lielajiem ekrāniem nonācis ilgi gaidītais filmas "Dzelzs vīrs" ("Iron Man") turpinājums. Tajā galvenā supervaroņa loma, tāpat kā pirmajā daļā, atvēlēta Robertam Daunijam Junioram (Robert Downey, Jr.).

Uz "Dzelzs vīra 2" pasaules pirmizrādi bija ieradies gan pats Daunijs Juniors, gan pārējās filmas zvaigznes – Gvineta Paltrova (Gwyneth Paltrow), Dons Čīds (Don Cheadle) un Mikijs Rurks (Mickey Rourke).  

Pēc "Dzelzs vīra" pirmās daļas, kas 2008.gadā kļuva par vienu no lielākajiem kases grāvējiem, filmas turpinājums tika gaidīts ar lielu nepacietību.

Tajā  Daunija Juniora atveidotais varonis - miljardieris Tonijs Stārks pēc publiskā paziņojuma par to, ka viņš ir Dzelzs vīrs, sastopas ar valdības un preses spiedienu atklāt savā tērpā izmantotās tehnoloģijas. Baidoties, ka šī informācija varētu nonākt nepareizās rokās un tikt izmantota ļaunprātīgi, Tonijs nav gatavs atklāt šo noslēpumu.   

Burvīgā Skārleta Johansone filmas "Dzelzs vīrs 2" ("Iron Man 2") pirmizrādē / Foto: AFP/LETA

Filmas režisors ir Džons Favro (Jon Favreau). Viņš uzskata, ka "Dzelzs vīra 2" panākumu pamatā būs spēcīgais aktieru ansamblis. Filmas tapšanā piedalījusies arī Skārleta Johansone (Scarlett Johansson) un Samuels Lī Džeksons (Samuel L. Jackson). "Dzelzs vīra 2" pirmizrāde Latvijā paredzēta  šajā nedēļas nogalē.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams