Veikalu tīklu «Iki» un «Cento» operatora «Palink» akcionāri nopietni izvērtēs visas iespējas vērst tiesu darbus pret Latvijas valsti, lai piedzītu morālu un materiālu kompensāciju par Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas lēmumu atzīt kompāniju par maksātnespējīgu.

«UAB Palink» dibinātājs un akcionārs Olivers Ortics uzsver, ka kompānija tiesā vērsīsies gadījumā, ja atbildīgās Latvijas institūcijas nekavējoties neveiks darbības, lai atcetu, viņaprāt, nelikumīgo tiesas lēmumu.

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa 5.janvārī atzina par maksātnespējīgu veikalu tīklu «Iki» un «Cento» operatoru «Palink». Par «Palink» administratori apstiprināta Gundega Rozmisa. Tiesas pasludinātais spriedums nav pārsūdzams.

Tiesa «Palink» maksātnespējas lietu ierosināja pēc privātpersonas Sergeja Guščina pieteikuma. Viņš cesijas ceļā ieguvis no starp «Landekss» un «Palink» 2008.gada 18.septembrī noslēgtā ģenerālbūvuzņēmēja līguma izrietošu prasījumu pret «Palink» par it kā veikto būvdarbu apmaksu.

SIA «Palink» apgrozījums 2010.gadā bija 73 miljoni latu, kas ir par 65,9% vairāk nekā 2009.gadā, kad uzņēmuma apgrozījums bija 44 miljoni latu.

Uzņēmuma zaudējumi samazinājušies par 62,1% - 2010.gadā «Palink» strādāja ar 3,087 miljonu latu zaudējumiem, 2009.gadā uzņēmuma zaudējumi bija 8,13 miljoni latu.

«Palink» dibināts 2003.gadā un pilnībā pieder Lietuvas uzņēmumam «UAB Palink».

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams