Latvijas Slēpošanas savienība aicina uz pirmās vispasaules Sniega dienas pasākumu, kas šā gada 22.janvārī norisināsies Siguldā, Reiņa trasē, kur vecākiem un viņu atvasēm būs iespēja pasportot, parotaļāties vai vienkārši jauki pavadīt laiku uz sniega. Pasākums notiks trīs sporta veidos - kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā un snovbordā, informē Latvijas Slēpošanas savienībā.

Vediet bērnus uz sniegu

Vispasaules sniega diena ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas programmas «Vediet bērnus uz sniegu» daļa, kas dod bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega. Šajā dienā visā pasaulē vienlaicīgi bērni un viņu vecāki slēpos, brauks no kalna, snovos vai piedalīsies kādā citā aizraujošā aktivitātē uz sniega.

Tā ir iespēja atklāt kaut ko jaunu, tajā pašā laikā izpriecāties uz sniega, kas atstās neaizmirstamus mirkļus un dos iedvesmu nākotnei. Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem pārliecināties, ka tādas aktivitātes uz sniega kā distanču vai kalnu slēpošana vai arī snovbords, var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un arī nodrošina veselīgu dzīvesveidu. Šī diena ir domāta ne tikai, lai piesaistītu jaunpienācējus, bet arī, lai izglītotu tos, kas ar sniega aktivitātēm nodarboties ir sākuši jau iepriekš.

Rotaļas, jautra mūzika un silti dzērieni

Visas dienas garumā būs arī sniegotas rotaļas, jautra mūzika un silti dzērieni. Sacensību kalnā pacēlājs darbosies par brīvu, bet slēpju nomā, uzrādot reģistrēšanās zīmi, viss būs par puscenu. Gaidīti ir visi - gan tie, kuri māk, gan arī tie, kuri tikai mācās slēpot vai snovot, kopā ar visu ģimeni! Pasākuma sākums plkst. 12.00, bet reģistrācija jau no desmitiem. Vairāk informācijas varat atrast Latvijas Slēpošanas savienības mājaslapā (skat. resursus).

www.infoski.lv

Siguldā norisināsies Sniega diena

FOTO: publicitātes

Pasaules Sniega dienas ietvaros 22. janvārī Reiņa trasē piedalīsies arī Latvijas Slēpošanas un snovborda instruktoru asociācija (LSSIA). Interesentiem, iepriekš piesakoties, būs iespēja pilnīgi bez maksas apgūt slēpošanas un snovborda pamatus, turklāt darot to sertificētu slēpošanas un snovborda instruktoru vadībā. LSSIA apmācību programma paredz gan iesācēju, gan praktizējošu slēpotāju un snovbordistu apmācību gan teorētiski, gan praktiski un galvenais - pareizi.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO