Daži vēlētāji šodien devušies izteikt savu viedokli referendumā «kunga prātā» - Valsts policijai iecirkņos nācies savaldīt vēl divus iereibušus iedzīvotājus, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Sintija Virse.

Jau ziņots par diviem šādiem gadījumiem dienas pirmajā pusē.

Jaunākā informācija liecina, ka policijas iejaukšanās bija nepieciešama arī Rīgā, 111.iecirknī, kas atrodas Brīvības ielā. Tur aizturēts vīrietis alkohola reibumā, kurš uzvedies agresīvi. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu.

Savukārt 34.iecirknī Dammes ielā administratīvā pārkāpuma protokols noformēts par atrašanos alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka godu un cieņu.

Citu nopietnu starpgadījumu nav bijis, informēja Virse.

Kā ziņots, dienas pirmajā pusē Valsts policija informēja par diviem līdzīgiem gadījumiem.

Skrīveros policija saņēmusi informāciju, ka vēlēšanu iecirknī ieradušās divas personas alkohola reibumā un traucē darbu. Kad ieradusies policija, viens no traucētājiem jau bija devies prom, bet otram - 1985.gadā dzimušajam vīrietim - noformēts protokols par atrašanos vēlēšanu iecirknī alkohola reibumā.

Arī Rīgā, Baltezera ielā, vēlēšanu iecirknī šodien aizturēts 1969.gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā, kuram noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt Rīgā, Pulkveža brieža ielas rajonā esošajā Ziemeļu vēlēšanu iecirknī, policijas darbinieki aizklājuši aģitācijas plakātu, kurš atradies tuvāk par noteiktajiem 50 metriem no iecirkņa.

Jau ziņots, ka šorīt durvis vēruši visi 950 vēlēšanu iecirkņi Latvijā un sākusies balsošana referendumā par krievu valodas statusu. Balsošana ilgs līdz plkst.22.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams