Jaguar vadība Ņujorkas automobiļu izstādes atklāšanā oficiāli paziņojusi, ka izlaidīs jaunu ielas sporta auto F-Type, kas izmēros būs mazāks par XKR.

Jaguar Cars direktors Adrians Holmarks Ņujorkā darīja zināmu: «2011. gada septembrī mēs parādījām konceptauto C-X16 Concept un reakcija uz to bija tik pozitīva, ka nolēmām paātrināt jaunā Jaguar sporta auto izstrādi.»

FOTO: Jaguar

Šo auto sauks par F-Type, un tas sērijveida formā un pildījumā tiks atklāts jau šogad. Pēc Holmarka teiktā, šis auto reprezentēs Jaguar zīmola pārliecību un ambīcijas un kompānijas vēlmi radīt spēcīgu pārstāvi segmentā, kurā Jaguar labu laiku nav bijis pārstāvēts.

FOTO: Jaguar

Debijas brīdī F-Type būs rodsters ar divām sēdvietām (līdzīgi kā Porsche Boxster), bet laika gaitā tas iegūs arī slēgtu virsbūvi. Motoru palete tiek solīta plaša un tāda, kas vienlaikus nodrošinās azartisku braukšanu un efektivitāti. Krievijas interneta vietne Motor.ru vēsta, ka pēc Holmarka teiktā mērķis ir panākt, lai paātrinājums līdz 100 km/h ir aptuveni 5 sekundes, bet maksimālais ātrums - 290 kilometri stundā.

Automobiļa tehniskie dati tiks atklāti šā gada laikā, un pārdošanā F-Type nonāks 2013. gadā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO