Brazīlijas tiesnešu brigādei, kas Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā Dienvidāfrikas Republikā (DĀR) apkalpos maču starp Anglijas un ASV futbola izlasēm, iesniegts saraksts ar angļu lamuvārdiem.

Tiesnešiem jāiemācās šie lamuvārdi no galvas, lai varētu sodīt futbolistus, ja viņi mača laikā lietos necenzētu leksiku.

Anglijas un ASV komandu spēle notiks 12.jūnjā Rustenburgā. Šī mača galvenais tiesnesis būs Karlušs Simons, bet viņa asistenti būs Robertu Brātss un Altemirs Hausmans.

Hausmans intervijā brazīliešu izdevumam "Globo Sport" atzina, ka tiesnešiem ir jāzina, kad futbolisti lamājas. Savukārt Brātss piebilda, ka tiesnesim obligāti nav jāzina necenzēti vārdi "11 valodās", taču viņiem jāsaprot lamuvārdi angļu valodā.

Jāpiezīmē, ka Anglijas izlases uzbrucējs Veins Rūnijs par tiesneša apvainošanu pārbaudes mačā ar DĀR komandu saņēma dzelteno kartīti.

Kā ziņots, Pasaules kausa finālturnīra atklāšanas mačs notiks jau piektdien plkst.17 pēc Latvijas laika, kad DĀR tiksies ar Meksiku, bet Pasaules kausa izcīņas finālspēle notiks 11.jūlijā.

Visus 64 mačus būs iespējams vērot arī Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO