Nīderlandes futbola izlases spēlētājiem Pasaules kausa izcīņas finālturnīra laikā DĀR ir liegts darboties populārajā interneta vietnē "Twitter" pēc tam, kad valstsvienības uzbrucējs Eljero Elia ar portāla starpniecību bija veltījis aizskarošus izteicienus marokāņu tautības cilvēku virzienā.

Internetā pieejams kāds videomateriāls, kurā redzams, ka Elia kopā ar citu izlases futbolistu Raienu Babelu spēlē datorspēles istabā, kura aprīkota ar tīkla kameru. Pēc tam tiešsaistē bijis redzams, ka Elia velta aizskarošus izteicienus Marokas iedzīvotājiem.

Pats futbolists par notikušo jau atvainojies, bet paskaidrojis, ka nav domājis aizskart plašāku cilvēku loku: "Vēlos atvainoties Marokas sabiedrībai, bet es neesmu rasists. Tas, ko es pateicu, bija veltīts tikai vienam manam draugam, kurš vienmēr sauc mani par "negro" (melnādaino). Es uzaugu Hāgā tādā rajonā, kur 75 procenti iedzīvotāju bija marokāņi, un man ir daudz draugu."

To, ka Nīderlandes izlases futbolistiem Pasaules kausa izcīņas laikā liegts izmantot "Twitter", apstiprinājis arī valstsvienības aizsargs Georgijs van der Vīls.

Zīmīgi, ka van der Vīls aizvadītajā gadā izlaida izlases pārbaudes maču ar Austrālijas komandu it kā smadzeņu satricinājuma dēļ, bet pēc tam portālā "Twitter" atzinās, ka iepriekšējā vakarā pirms izlidošanas uz Austrāliju apmeklējis kādu koncertu.

Pasaules kausā Nīderlandes izlase spēlēs vienā apakšgrupā ar Kamerūnas, Dānijas un Japānas valstsvienībām. Pirmo maču tā aizvadīs 14.jūnijā, kad spēkosies ar Dāniju.

Kā ziņots, Pasaules kausa finālturnīra atklāšanas mačs notiks jau piektdien plkst.17 pēc Latvijas laika, kad DĀR tiksies ar Meksiku, bet Pasaules kausa izcīņas finālspēle notiks 11.jūlijā.

Visus 64 mačus būs iespējams vērot arī Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO