Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs futbolā DĀR piektdien sāksies ar vēsu laiku, ziņo vietējais meteoroloģijas dienests.

Piemēram, Johannesburgā, kur "Soccer City" stadionā piektdien notiks Pasaules kausa izcīņas atklāšanas mačs starp DĀR un Meksikas izlasēm, meteorologi naktī sola tikai trīs grādu gaisa temperatūru pēc Celsija skalas, bet dienā tā sasniegšot vien 16 grādus.

Pasaules kausa izcīņa notiks deviņās pilsētās: Johannesburgā, kā arī Durbanā, Keiptaunā, Portelizabetē, Blūmfonteinā, Rustenburgā, Nelspreitā, Polokvanē un Pretorijā.

Tās raksturo visai atšķirīgi laika apstākļi, sākot no sausa klimata Johannesburgā, kur ziemās termometra stabiņš var noslīdēt pat zem nulles, līdz piekrastes pilsētai Durbanai, kurai raksturīgs maigs klimats un silts laiks. Šajā pilsētā svētdien notiks spēle starp Vācijas un Austrālijas izlasēm, un sinoptiķi sola, ka gaisa temperatūra var sasniegt 27 grādus. Tikmēr Keiptaunā, kurai raksturīgs liels nokrišņu daudzums ziemās, piektdien būšot tikai deviņus grādus silts, kad Francija un Urugvaja tiksies Pasaules kausa izcīņas otrajā mačā.

"Iebraucējiem neliksies tik vēss, jo viņi ir pieraduši pie gaisa temperatūras, kas ir ievērojami zemāka nekā pašreiz DĀR. Bet vietējiem, protams, būs vēsi," paskaidroja kāda DĀR meteoroloģijas dienesta pārstāve.

DĀR pašlaik ir ziema, un šī būs pirmā Pasaules kausa izcīņa kopš 1978.gada, kad finālturnīrs notiek ziemā, toreiz - Argentīnā.

Kā vēstīts, finālturnīrs sāksies piektdien plkst.17, kad savstarpējā cīņā tiksies DĀR un Meksikas valstsvienības, un ilgs līdz 11.jūlijam, tā laikā tiks aizvadītas 64 spēles, kuras visas būs iespējams vērot arī LTV7 kanālā.

Savukārt ceturtdien plkst.21 pēc Latvijas laika sāksies Pasaules kausa izcīņas futbolā atklāšanas koncerts, kuru arī varēs vērot LTV7.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO