"Vārdi šeit ir lieki. Lai runā mūzika..." – tā uz Liepājas Latviešu biedrības nama kāpnēm sanākušos uzrunāja līvs Ainars Virga. Skanot grupas "Līvi" dziesmām, otrdien, 29.jūnijā, notika atvadu pasākums aizsaulē aizgājušajam mūziķim Jānim Grodumam.

Pēc nelielā koncerta, sanākušie liepājnieki un J.Groduma mūzikas cienītāji, izteica līdzjūtību mūziķa mātei Ausmai Grodumai un dzīvesbiedrei Elitai Patmalniecei, kā arī citiem tuviniekiem, pasniedzot ziedus. Arī Latvijas mūziķu slavas alejā pie J.Groduma plaukstu nospiedumiem un fotogrāfijas aizvien tiek nolikti ziedi un svecītes leģendārā mūziķa piemiņai.

Lai gan J.Grodums pēc savas nāves vēlējies, lai viņa pelnus izkaisa Rožu laukumā vai jūrā, viņa māte tam nepiekrita. Pagaidām urna ar pelniem glabāsies pie A.Grodumas. Kā viņa paskaidroja, ir doma savākt naudu piemiņas plāksnes atklāšanai, kur arī tiktu iemūrēti mūziķa pelni. Taču kur un kad tas varētu notikt, vēl nav skaidrs.

Jau ziņojām, ka 52 gadu vecumā 15.jūnijā slimnīcā miris rokgrupas "Līvi" ģitārists un dziedātājs Jānis Grodums. Hepatīta dēļ viņš tika ievietots Infektoloģijas centrā.

Gan Rīgā, gan Liepājā notika piemiņas pasākumi mūžībā aizgājušajam grupas "Līvi" dalībniekam.

FOTO: www.liepajniekiem.lv

FOTO: www.liepajniekiem.lv

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO