Starptautiskais jauno dziedātāju konkurss "Jaunais vilnis" katru gadu uz Latviju atved spožas skatuves zvaigznes no daudzām pasaules valstīm, bet galvenokārt mūs priecē krāšņie, ekstravagantie, ekskluzīvie un profesionālie Krievijas estrādes mākslinieki. Spoži ir ne vien to priekšnesumi, bet katru gadu "Jaunā viļņa" apmeklētājus pārsteidz arī to skatuves ietērpi.

Visam jābūt līmenī, un arī abi muzikālie kolektīvi, kuri šogad konkursā pārstāvēs Latviju, strādā ar pasaulē pazīstamiem tērpu māksliniekiem un stilistiem, lai uz skatuves izskatītos nevainojami!

Konkursa laikā par grupas PeR vizuālo tēlu rūpēsies radošā un talantīgā modes māksliniece Indra Salceviča (Indra Salt). Tieši Indras Salcevičas modes studijā būs darināti visi grupas PER skatuves tērpi.

"Godīgi sakot, es nezinu, kādas būs dziesmas, jo nav ziņots vēl  par to, tāpēc mums bija jāsagatavo kaut kādas 25 versijas! Būs tā, ka pēdējā brīdī tikai, kad būs skaidrs,  kas tā būs par dziesmu, mēs sapratīsim, ko vilksim," stāsta modes māksliniece Indra Salceviča.

Grupas PeR sadarbība ar tērpu mākslinieci, gatavojoties atbildīgajiem iznācieniem konkursā, veidojusies ļoti radoša, brīvdomīga, gaistoša un mums paliek kā miglā tīta...

"Es saņēmu apmēram 200-300 meilus ar dažnedažādām interesantām bildēm, daudzu dažādu mākslinieku bildēm, tur bija Lady GaGa, Kirkorovs, Ļeontjevs, Verka Serdjučka, nu un tad uz tās bāzes, ko saņēmu, es arī meklēju un veidoju to stilu, kas būs atbilstošs šīm dziesmām un arī puišiem kā tādiem, nu tā kaut kā..." atceras modes māksliniece.

PeR puiši, ierodoties modes mākslinieces studijā, patiesi kļūst noslēpumaini un gluži tāpat kā repertuāru, kuru gatavo konkursam, arī tērpus līdz galam mums neatklāj.

Tā kā grupas PeR puiši, domājot par savu skatuves ietērpu, ietekmējušies no Kirkorova, Ļeontjeva un Verkas Serdjučkas, tad modes māksliniecei Indrai Salcevičai uzticēts patiešām grūts uzdevums!

Tērpiem jābūt ne vien nevainojamiem, ērtiem un tādiem, kas patīk valkātājiem, bet tiem jāatbilst konkursa rīkotāju izvēlētajām dziesmām un koncertu koncepcijai. Un kas no šī kopdarba būs sanācis – redzēsim tikai konkursa laikā!

Indra Salt ieguvusi pirmo vietu 25. starptautiskajā jauno modes dizaineru konkursā „Admiralteiskaya igla”, kurš norisinājās 2009. gada novembra vidū Sanktpēterburgā, Krievijā. Salt kā stiliste ir darbojusies daudzos televīzijas projektos,  rūpējusies par tērpu Ivo Grīsniņam-Grīslim, 3. vietas ieguvējam šā gada Eirovīzijas konkursā, kā arī viņas radītajā apģērbā pasākumus apmeklējuši aktieris Rihards Lepers,  dziedātāja Ginta Ēķe un citi mākslinieki.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams