Starptautiskajā jauno dziedātāju konkursā "Jaunais vilnis" Latviju pārstāvēs pievilcīgo meiteņu trio "Lady's Sweet" jaunās dziedātājas, kuras vieno apziņa, ka skatuve ir vieta, kur var atļauties gandrīz visu – jo uz ielas taču nevar iet skatuves tērpos. Un, jo tu vairāk atšķirsies un būsi ekstravagantāks, jo vairāk tu patiksi skatītājam.

Meitenēm tika piešķirta tērpu dizainere no Krievijas, kuru sauc Maša Cigaļ.  Tērpus viņas ieraudzīs 17.jūnijā. 

"Mēs esam viņu redzējušas žurnālos, internetā – caur meklētāju, ir arī mājaslapa viņai, protams, esam sazinājušās ar viņu elektroniski, bet tiešais kontakts patiešām ir vēl tikai priekšā, taču galavārds par tērpu izvēli piederēs režisoram," stāsta "Lady`s Sweet" meitenes.Latvijā meitenēm palīdz stiliste Ilze Jansone, kas sākusi ar viņām sadarboties jau pirms gada. Skatuves tērpus darinās jau iepriekš pieminētā Maša, bet par pārējiem tērpiem, kas domāti saviesīgiem pasākumiem rūpēsies tieši Ilze Jansone.

"Lady`s Sweet meitenes ir ļoooti romantiskas, ēteriskas un sievišķīgi trauslas – viņām piestāv kleitas un augstpapēžu kurpes, bet to, kādu vizuālo tēlu viņām radīs slavenā Krievijas stiliste, varam vien mēģināt iztēloties!" prognozē Ilze Jansone.

Visas ir sākušas meklēt meiteņu stila īpašo rozīnīti – jo meitenes ne tikai labi dzied, bet ir arī jaunas, skaistas un slaidas, un to, stilistes prāt, pavisam noteikti vajag izrādīt!

"Mēs esmam iemācījušās to, ka nevajag pašu ideju jau saknē noliegt!  Nu ieraudzīsim, varbūt nepatiks, nu vajadzēs uzvilkt -  pamēģināt, nu varbūt iepatīkas! Tā būs mūsu ideja, dizaineres redzējums un vēl režisors, kuram piederēs galavārds, taču kopā gan jau kaut kādi prāti savienosies... Varbūt vienkārši tu pats sevi neesi pieradis kaut kā tā redzēt, bet viņam liekas, super, kolosāli!" cer meitenes. "Ja peldkostīmos liks, arī iesim, ja tas attaisno ideju! Ja tam ir pamatojums!"

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams