Maestro Raimonds Pauls, kurš ikgadēji ir starptautiskā konkursa "Jaunais vilnis" žūrijas pārstāvis, uzzinot par konkursa mūzas Allas Pugačovas neierašanos Jūrmalā, paudis sapratni par primadonnas lēmumu neapmeklēt šovu.

Kā maestro Raimonds Pauls atzinis izdevumā "Privātā Dzīve", no vienas puses, pat esot labāk, ka Alla Pugačova neapmeklēs šā gada šovu: "Man jau izteicās, ka šogad viņas nebūs, un, no vienas puses, tas ir daudz labāk. Es domāju, mums katram  vajag saprast, ko mēs varam un ko vairs nevaram.

Vienu otru reizi jāpaskatās uz sevi spogulī, arī pasē...

Taču es absolūti neteiktu tā - labāk lai Pugačovas šogad nav. Es viņu uzskatu par izcilāko Krievijas dziedātāju savā žanrā. Bet pilnīgi pietiktu, ja tikai viens vakars būtu veltīts viņai. Iznāktu Pugačova uz skatuves - paskatieties, kā es strādāju!"

Par savu dalību konkursa žūrijā maestro jau ir apnicis runāt un atbildēt uz jautājumu, vai šogad viņš piedalīšoties: "Muļķīgi klausīties, ka esmu it kā aizgājis no JV. Man tad vispirms ir jāatnāk, lai es varētu aiziet."

Jā, es atsēžu žūrijā. Tas jau gandrīz vai tāds sabiedrisks pienākums. Man tā žūrija vispār nav vajadzīga...

"Par sēdēšanu žūrijā honorāru nemaksā - to es saņemu par muzicēšanu, bet tad es arī atstrādāju kā mūziķis," intervijā "PDz" aizrāda Pauls.

Par interesantāko konkursā Pauls uzskata tieši konkursantus, taču, viņaprāt, "jaunos" nomācot vecās zvaigznes - reitingu varoņi.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams