Nu jau gandrīz nedēļu norit starptautiskā konkursa "Jaunais vilnis 2010" mēģinājumi. Grafiks ir saspringts, režisors nav pielaidīgs, prasības milzīgas - tas ir tikai nieks, ar ko ikdienā saskaras visi dalībnieki.

Jaunie talanti no daudzām pasaules valstīm ik dienu no rīta līdz vēlam vakaram pavada mēģinājumos, un starp viņiem, kā jau zināms, ir arī burvīgās un dziedošās Lady`s Sweet meitenes un beatbox grupas "PeR" puiši, kas šogad konkursā pārstāvēs Latviju.

"Principā režisors Revzins ir tiešām cilvēks ar lielu pieredzi. Viņš lauza visus mūsu stereotipus par konkursu... Izmaiņas, kuras viņš mūsu priekšnesumos ir veicis, ir tikai uz labu! Tās ir pilnīgas muļķības, ka citi saka - režisors cenšas tavu priekšnesumu sabojāt;  viņš dara visu pēc tīrākās sirdsapziņas! Un viņš zina, ko viņš dara," atzīst grupas "PeR" puiši.

Viņam ir pilnīgi vienalga, cik gadus tu dziedi savā valstī, cik ļoti populārs tu esi... Viņš var pilnīgi visu izmainīt!

"Darbs ir ļoti, ļoti saspringts! Bet šeit ir jaukāk, nekā bijām gaidījušas, jo pirms konkursa bija daudz lielāks stress, satraukums... Šeit uz vietas viss notiek vienlaikus. Atrodamies vienā ēkā, var teikt, visu dienu. Atmosfēra kopumā ir ļoti jauka, un režisors ir brīnišķīgs," par mēģinājumiem savās emocijās dalās "Lady's Sweet" meitenes.

Mēģinājumi notiek katru dienu no 11 rītā līdz pusnaktij! Tos nedrīkst izlaist!

Režisors kopā ar konkursa radošo komandu noklausās un noskatās katra konkursa dalībnieka sniegumu. Dalībniekiem, ne vien jāmāk labi dziedāt, bet arī jāmāk pasniegt sevi uz skatuves, kustēties un jāsagatavo skatuves tērpi, tā sakot – jāsagatavo priekšnesums no A-Ž.

"Tie cilvēki, kuriem kaut kas varbūt neizskatās tik labi, nespēj pieņemt Revzina kritiku.  Tur vajag arī šo to saprast un vajag reālu gribasspēku, jo prasības tiešām ir milzīgas," secina "PeR". "Mums īstenībā ir baigi paveicies, jo mums apstiprināja pilnīgi visu. Tērpus mēs rādījām tajā brīdī, kad režisors bija visvairāk nokaitināts... Viņš jau bija nomainījis kaut kādiem trim dalībniekiem tērpus, bet beigās viņš skatījās un teica: šeit nav ko piebilst!"

"Viņš mums pamainīja horeogrāfiju, pirmajā dienā. Režisors skatās tā, lai vizuāli labāk tas priekšnesums skatītājiem patiktu! Viņš, protams, skatās, kā tas arī kamerās izskatīsies," novērojušas meitenes.

Konkursa dalībnieki kā milzīgu ieguvumu vērtē sadarbību ar lielisko režisoru un uzskata, ka šis konkurss būs milzīga un laba bagāža viņu ceļojumā pa šovbiznesa pasauli.

"Visiem konkursantiem, arī mums, liek strādāt pie skatuves ētikas. Pie dažādām enerģijas uzņemšanām, enerģijas atdošanas, tās ir tās galvenās lietas, kas ir jāiemācās. Un, protams, par vokālu! Tu vari dziedāt, cik labi tu gribi, bet ir jābūt harismai uz skatuves un tā tāpat vien nerodas," jaunieši ir pārliecināti.

Harisma patiesi tāpat vien nevienu neaplaimo, un bieži vien ar talantu arī ir par maz. Lai sevi pierādītu uz „lielās” skatuves, ir daudz jāstrādā! Aleksandrs Revzins atzīst, ka šogad konkursa dalībnieki ir īpaši talantīgi un ar milzīgām darba spējām.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams