Jāsaka, ka pirmskoncerta drudzis ir ne tikai dalībniekiem, bet arī organizatoriem. Vakardienas negaiss, kas radīja tehniskās kļūmes koncerta translācijā, licis organizatoriem pamatīgi iespringt. Protams, satraukums jūtams arī dalībnieku vidū. Vēl pa dienu viņi turējās - smējās un ākstījās, taču tikko man bija izdevība aprunāties ar dažiem konkursantiem un viņi atzina, ka kājas jau drebot.

Šoreiz ikdienas mēģinājumu bargais režisors Aleksandrs Revzins iesāka ar vārdiem par vakardienu. Daba bijusi untumaina, uznācis negaiss, tādēļ bija tiešraides traucējumi, tāpēc šodien konkursantiem jābūt gataviem uz dažādiem pārsteigumiem.

Aleksandrs Revzins, konkursa galvenais režisors: "Vakar bija ļoti sarežģīta situācija. Pirmo reizi deviņos gados kas tāds notika. Taču mēs kaut kā tikām galā, paldies dievam un visai komandai."

Pēc tam režisors ieņēma savu ierasti stingro stāju un sāka dresēt jaunos izpildītājus. Šodien atlicis pēdējais – tā saucamais juveliera darbs, tāpēc galarezultātam jābūt nevainojamam.

Lai gan konkursanti savā starpā ir draudzīgi, sacensību gars jūtams pamatīgi. Taču mūsējos ir pamatīgs cīņas spars. Turklāt dalībnieki cer iekarot ikviena sirdi.

Lady's Sweet": "Jebkura publika ir lieliska. Jebkurai ir vērts uzstāties un patikt. Mēs nešķirojam. Kādam patīkam, kādam ne. Kam patīkam, super! Mērķis ir sasniegts."

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams