Latvijas izlases uzbrucējs Miķelis Rēdlihs pēc otrdien aizvadītās spēles ar Zviedriju atzina, ka gan savu, gan komandas kopējo sniegumu pasaules čempionātā uzskata par neapmierinošu.

«Nezinu, kā citi čaļi, bet pats gan savu, gan komandas spēli vērtēju kā diezgan vāju. Šogad čempionātā priekš mums bija diezgan labs formāts, arī grupā bija pateicīgi pretinieki, taču mēs neparādījām savu labāko spēli, kādu mēs varam,» paškritisks bija Rēdlihs.

Pietrūcis fiziskā spēka

Viņam bija grūti pateikt, kas pietrūcis komandai, taču pašam nav pieticis jaudas. «Kā krieviski saka, pietrūka «močšnostj» jeb jaudas visa turnīra laikā. Nezinu ar ko tas saistīts, it kā jau mēs ielikām fizisko bāzi pirms čempionāta, bet pats jutu, ka pietrūkst,» turpināja Rēdlihs, kurš septiņās spēlēs guva vienus vārtus, taču kā komandas potenciālais līderis neattaisnoja uz sevi liktās cerības.

Pēdējā spēlē pret zviedriem Miķelis gribējis reabilitēties līdzjutēju acīs. «Gribējās Latvijas faniem parādīt, ka varam cīnīties līdz galam. Varbūt kaut kas nesanāca līdz galam, bet cīņasspars šovakar bija redzams,» par spēli ar Zviedriju sacīja uzbrucējs. «Visi cīnījās līdz galam. Rezultāts ir tāds, kāds ir, bet vismaz visi cīnījās līdz galam.»

Kritizē savu sniegumu

Pats Miķelis bija ļoti tuvu vārtu guvumam, taču viņa mestā ripa trāpīja pa vārtu stabu. «Redz, tur jau tā lieta - stiprākajiem veicas. Es varbūt nebiju pelnījis to golu, jo iepriekšējās cīņas ļoti vāji nospēlēju. Šodien mēģināju no tā atbrīvoties, vienkārši spēlēt savu spēli, cīnīties, bet viss ir likumsakarīgi, tāpēc arī neiekrita,» šo sezonu rezultatīvi Rīgas «Dinamo» rindās aizvadījušais Rēdlihs pret sevi bija kritisks.

Uzbrucējs gan uzskata, ka Tedam Nolanam ir jāpaliek izlases galvenā trenera amatā. «Nolans ir labs treneris, ar viņu viss ir kārtībā, vienkārši mēs paši. Nezinu kā citiem, man pašam gribējās spēlēt, cīnīties, it kā viss ir, bet reāli nav jaudas. Kaut kur pietrūka tas solītis.. Arī šodien izej uz pozīciju, bet nav, pretinieki liekas baigi ātri un nesanāk,» sacīja jaunākais no brāļiem Rēdlihiem, kurš nākamo sezonu aizvadīs KHL klubā Jaroslavļas «Lokomotiv».

Latvijas izlase pasaules čempionātu noslēdza 10. vietā, taču pēdējās trīs spēlēs nespēja gūt vārtus, zaudējot Norvēģijai (0:3), Dānijai (0:2) un Zviedrijai (0:4).

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams