Šodien Maskavā tirdzniecības tīkla «Alije parusa» veikalā «Begovaja», Horoševskajas šosejā 6, atklāts Rīgā un Latvijā ražotu pārtikas preču stends «Rižskij dvorik». Tas ir jau otrais stends «Rižskij dvorik» tirdzniecības tīklā «Alije parusa», informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Pirmais "Rižskij dvorik" stends Maskavā tirdzniecības centrā "Ščuka" kopš pagājušā gada darbojas ar ievērojamiem panākumiem. Katru nedēļu uz Maskavu dodas krava ar svaigu produkciju, un pārdošanas apjomi aug. Projekta gaitā pārtikas produkti tiek pārdoti vēl desmit tīkla "Alije parusa" veikalos. Pieaug arī to Latvijas ražotāju skaits, kas ir pārstāvēti "Rižskij dvorik" stendos. Plānots, ka jau šovasar stendi tiks atvērti vēl vienā Maskavas lielveikalu ķēdē.

Latvijā ražotās produkcijas veikala stendi ir noformēti ar Vecrīgas skatiem, Rīgas centram raksturīgām laternām un citiem elementiem, kas atgādina Vecrīgas pagalmu.

"Rižskij dvorik" stendos Maskavas iedzīvotāji var iegādāties piena produkciju, tostarp jogurtus, sviestu, biezpienu, sieru, skābo krējumu, maizi, cepumus, gaļas izstrādājumus, dzērienus, ūdeni, zivju konservus, sukādes, šokolādes izstrādājumus un citus saldumus, miltus, graudu pārslas, mērces, dārzeņu konservus, čipsus, Latvijas balzamu, kā arī keramikas izstrādājumus.

Projektu "Rižskij dvorik" realizē Latvijas un Krievijas kopuzņēmums "Assol un partneri", tirdzniecības tīkls "Alije parusa" un uzņēmumu grupa "PIR".

Specializētajos tirdzniecības stendos pircējiem tiks piedāvāti Rīgā un Latvijā ražoti pārtikas produkti no AS "Rīgas piena kombināts", AS "Valmieras piens", SIA "Trikātas Siers", SIA "Grāvendāle", SIA "Lāču maize", SIA "Saldus Pārtikas kombināts», SIA "Simeks", SIA "Venden", SIA "Royal berry", SIA "Karaliskie kārumi", SIA "Rickberry", SIA "Latteps Ecofood", SIA "Emīls Gustavs šokolāde", SIA "Kolumbija", SIA "Brīvais vilnis", SIA "Randa", SIA "Sabiedrība IMS", AS "Latfood", SIA "Spilva", SIA "Pure food", SIA "Dimdiņi", AS "Latvijas balzāms", SIA "Pure Chocolate" un citi. Drīzumā plānots sortimentu vēl paplašināt ar SIA "Tukuma piens" un citu ražotāju produkciju.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO