Atpūtniekiem, kas šovasar dodas uz Jūrmalu, jārēķinās, ka labiekārtota pludmale ar pārģērbšanās kabīnēm viņus gaida tikai līdz Dubultiem. Pludmales apsaimniekotāji šogad ir atsacījušies no līdzšinējās kabīņu izvietojumu sistēmas, svētdien informēja LNT Ziņas.

Jaunā kārtība paredz - jo tālāk no Jūrmalas pilsētas centra, jo tālāk jāiet arī līdz pārģērbšanās kabīnei.

Tā, piemēram, Dubultos atpūtniekiem ir plašas iespējas pārģērbties. Līdzīga situācija ir Bulduru un Majoru pludmalēs, kur pārģērbšanās kabīnes ir tik tuvu viena otrai, ka pa gabalu atgādina baltu zobu rindu.

Taču pavisam cita aina paveras tālāk no Jūrmalas pilsētas centra - Jaundubultos, kur pārģērbšanās kabīnes cita no citas atrodas krietni tālu. Taču vēl tuksnesīgāka ainava redzama Asaros. No turienes vienīgo Vaivaru pārģērbšanās kabīni nemaz nevar saskatīt, tā vēstīja raidījums.

Tikmēr Jūrmalas pilsētas domē atzina, ka viss esot kārtībā un pārģērbšanās kabīņu šogad pat ir vairāk nekā pērn - kopskaitā 147. Uz kartes ir sarakstīts, cik kurā rajonā kabīnes uzstādītas, un dokumentos uzskaitīts, kurai ielai pretī cik kabīņu izlikts. Taču tas, izrādās, ir tikai «uz papīra» - realitātē šajās vietās nav nekā.

Jūrmalas Dome šogad nodevusi kabīņu apsaimniekošanu pašvaldību uzņēmumam «Dzintara koncertzāle». Uzņēmums, kas ar LNT Ziņām nevēlējās runāt, ir atbildīgs gan par kabīņu izvietošanu, gan uzturēšanu, par to pretī saņemot ienākumus, ko gūst no reklāmām, kas uzkrāsotas uz ģērbtuvēm.

Taču Domes pārstāvis atzīst, ka uzņēmumam šogad lūgts kabīnes izvietot citādi nekā iepriekšējos gados.

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO