No starptautiskā ekstrēmo sporta veidu festivāla «Ghetto Games» sacensību laikā gūtām traumām Ventspilī nomiris viens no Latvijas labākajiem «freestyle» BMX riteņbraucējiem Artūrs Griķis, informēja pasākuma menedžmenta pārstāve Sanda Brūna.

(Pievienots video.)

17 gadus vecais Griķis traumas guvis vakar, bet šorīt Ventspils slimnīcā viņš nomiris.

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, Griķis neveiksmīgā epizodē guvis smagas iekšējo orgānu traumas.

Valsts policijas Ventspils iecirknī informēja, ka informācija par nelaimes gadījumu no Ventspils slimnīcas uzņemšanas nodaļas saņemta šorīt. Mediķi informējuši policiju, ka vakar ap plkst.18:30 slimnīcā no sacensībām BMX trasē nogādāts nepilngadīgs jaunietis, kuram konstatēta iekšējo orgānu trauma. Mediķiem neizdevās glābt jaunieša dzīvību un šorīt īsi pēc plkst.6 viņš nomiris.

Policija veiks pārbaudi

Policija plāno veikt pārbaudi par nelaimes gadījuma apstākļiem.

Kā sacīja sacensību galvenais organizators Raimonds Elbakjans, traģēdija notika sacensību laikā, kad Griķis izpildīja triku ar 360 grādu apgriezienu. «Viņš sākotnēji noķēra stūres ragus, tomēr tie izslīdēja no rokām un ietriecās vēderā,» sarunā ar pastāstīja Elbakjans.

«Viņš bija ļoti spēcīgs puisis, tāpēc pēc notikušā pats spēja piecelties kājās un aizgāja līdz ātrajai palīdzībai, kas viņu nogādāja slimnīcā. Pēc tam septiņos no rīta mums tika paziņots par traģēdiju un automātiski atcēlām sacensības,» sacīja sacensību organizētājs.

Piemin bojāgājušo

Šodien Ventspils skeitparkā tiek nolikti ziedi sportista piemiņai. «Pēdējos divus gados viņš sevi bija pierādījis kā progresīvākais jaunais braucējs. Daudzi viņu piemin un ilgi atcerēsies, bet šobrīd mums ir galvenais palīdzēt ģimenei,» sacīja Elbakjans.

Šodien paredzētās «Ghetto Games» sacensības ir atceltas. «Ghetto Games» ietvaros šodien Ventspils Piedzīvojumu parkā bija paredzētās sacensības BMX, MTB treilos un veikbordā.

Sacensībās, kas sākās piektdien, kopā desmit dažādos sporta veidos bija plānojuši startēt 1500 sportisti no 15 valstīm.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams