Latvijas olimpieši pirms starta šīs vasaras Olimpiskajās spēlēs Londonā iemēģina spēkus neierastā ampluā - kā fotomodeļi.

Gatavojoties lēcienam, pirms izšķirošā metiena un zemajā startā – tā Latvijas Olimpiskās komandas dalībnieki iemūžināti unikālos fotogrāfa Gata Rozenfelda darbos, kas veidoti par godu mūsu sportistu šīs vasaras nozīmīgajam startam, informēja LNT ziņas.

Šķēpmetēja Madara Palameika raidījumam atzīst, ka šī fotosesija sniegusi viņai jaunas emocijas un, visticamāk, arī iedvesmu labam startam Londonā.

«Tas bija brīnišķīgs pasākums - tā bildes tapšana, un sportistam un man kā sievietei tas ir kompliments un, domāju, sniedz iedvesmu lieliem rezultātiem,» viņa teic.

Izstādes vienpadsmit fotoattēlos skatāmi 13 Latvijas olimpieši. Darbi apkopoti arī kalendārā.

«Jebkura pieredze ir noderīga, un mūsu sportistiem, piedaloties fotosesijā kalendāram, bija atšķirīga pieredze un tas dos spēkus,» uzskata Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis.

Izstāde no šodienas līdz Londonas Olimpisko spēļu noslēgumam, tas ir, līdz 12.augustam, aplūkojama tirdzniecības centrā «Alfa».

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams