Sludinājumu portālā «ss.lv» ievietots sludinājums, kurā tiek piedāvāts iegādāties olimpisko sudraba medaļu, kuru 2004.gadā Atēnās izcīnīja Latvijas šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis, tomēr pašlaik nav iespējams pārliecināties, vai piedāvājums ir patiess.

(Pievienotas pēdējās divas rindkopas un video.)

Sludinājuma autors, kurš identificējies vien kā «vąd***@gmąil.com», par medaļu vēlas saņemt 91 365 latus.

Telefons jau ir atslēgts

Interesenti par piedāvājumu aicināti sazināties pa e-pastu, jo «telefons ir atslēgts jau». Kā pārliecinājās aģentūra LETA, norādītais tālruņa numurs ir izslēgts vai atrodas ārpus uztveršanas zonas, savukārt uz e-pastu sludinājuma autors pagaidām nav atsaucies, tādējādi nav zināms, vai sludinājums ir patiess.

Tikmēr Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidents Guntis Zālītis apšauba, vai patiesībai atbilst informācija par šķēpmetēja gatavību pārdot savu olimpisko sudraba medaļu.

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) pagaidām atsakās komentēt šo notikumu pirms nav sazinājušies ar sportistu, tomēr viņiem, līdzīgi kā trenerei, tas pagaidām nav izdevies, pastāstīja LOK Komunikāciju vadītāja Dace Gulbe.

«Ja tā ir tiesa, nepieciešams saprast, kādi ir iemesli, lai šādi rīkotos. Šobrīd primārais tomēr ir gatavoties Olimpiādei,» atzina Gulbe.

Sensacionāli izcīnīta medaļa

Kā liecina aģentūras LETA arhīva informācija, 2004.gada 28.augustā Latvijas šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis Atēnu olimpiskajās spēlēs sensacionāli izcīnīja sudraba medaļu. Vasiļevskis labāko rezultātu 84,95 metri sasniedza jau pirmajā metienā.

Latvijai tā 2004.gadā bija jau ceturtā sudraba medaļa Atēnu olimpiskajās spēlēs, un valsts vēlāk katram sportistam piešķīra apbalvojumu 50 000 latu apmērā.

Vasiļevskis sportista karjeru veiksmīgi turpina arī patlaban, regulāri piedaloties dažādās sacensībās.

Latvijas rekordists šķēpmešanā ir arī viens no 23 sportistiem, kas 27.jūnijā pārstāvēja Latviju Helsinkos notiekošajā Eiropas čempionātā.

Vasiļevskis mēģināja iekļūt finālā, taču piedzīvoja fiasko kvalifikācijas sacensībās, jo neviens no viņa trim mēģinājumiem netika ieskaitīts, līdz ar to latvietis palika bez rezultāta.

Savukārt sportista trenere Valentīna Eiduka ir pārsteigta par sludinājumu, tā šovakar vēstīja LNT ziņas. Ja tā ievietotājs patiešām ir Vasiļevskis, tad šāds solis esot sperts izmisuma un neapdomības dēļ.

«Viņam ir paņemts līzingā trīs istabu dzīvoklis, un es jau neinteresējos, cik viņi pelna, kā viņi un ko, bet man tā liekas, ka tur ir vēl diezgan liela summa nesamaksāta, un šitāda izgāšanās - naudiņas nebūs un ko nu darīt, nu tas ir vienīgais, ko es tā domāju, kāpēc viņš tā ir izlēmis,» iemeslus min Eiduka.

Skatīt pievienoto video.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO